1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

צפו: המפכ"ל כבר נערך לאבטח את ביאת המשיח

מפכ"ל המשטרה, רב ניצב רוני אלשיך, השתתף בהתוועדות לרגל "חג הגאולה" בשכונת מגוריו בגבעת שמואל וכובד בדברים. המפכ"ל התייחס בדבריו להסכם שגובש בעמונה ו... למבצע היערכות המשטרתי לביאת המשיח • צפו
אלי שלזינגר, י"ח כסלו תשע"ז 18/12/2016 23:41

Gershon Elinson/Flash90 (Gershon Elinson/Flash90)

מפכ"ל המשטרה, רב ניצב רוני אלשיך, השתתף הערב (ראשון) בהתוועדות לרגל "חג הגאולה" בשכונת מגוריו בגבעת שמואל וכובד בדברים. המפכ"ל התייחס בדבריו להסכם שגובש בעמונה ו... למבצע היערכות לביאת המשיח.

"אנחנו לא רק אוכפים אלא מנסים לראות איך משנים התנהגות, איך מתחזקים על ידי התחשבות הדדית. איך מחזקים את הבסיס של בין אדם לחברו, זה אתגר גדול" אמר אלשיך.

(צילום: נוגה רוזן)

בהתייחסו לעמונה אמר המפכ"ל: "אני מזכיר לכם שגם אם המשימה העיקרית שאנחנו נתכנן זה מה נעשה כשיבוא המשיח, גם שם נצטרך את בין אדם לחברו. בצפיפות, בדוחק וברצון להתקרב למשיח. העיסוק הזה הוא חשוב בימים אלה וגם בימים של גאולה שלמה".

"זכיתי להגיע לפה היום בזכות הרבה סייעתא דשמייא" אמר אלשיך והתייחס שוב לעמונה. "מה שקרה היום, אני חושב שנחסך לעם ישראל הרבה כאב והרבה חילול השם".

"אפרופו חכמה בינה ודעת, אתה חונן לאדם דעת, שנקבל החלטות טובות על מנת שהעם הזה באמת ישמור על המרקם העדין בתוכו ועל החיבור בתוכו, וזאת משימתנו המרכזית" אמר אלשיך. "בעזרת השם אנחנו נעשה את שלנו, תוסיפו שמחה ודבקות לגאולה שלמה ובעזרת השם הכל ביחד באמת יאפשר לנו להעמיק בתכניות של אבטחת הגעת משיח צדקנו במהרה בימינו אמן".
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. זו ה- בעיה של חבד, הצעירים מתחנכים לסגוד לכל בעל שררה ציוני מה הפלא שהם מתרסקים ביהדותם  


  • מאיפה הבאת את זה ?יש לך מקור? 

   ליטאי

  • תכלית תורה תשובה ומעשים טובים ואהבת ישראל כלל גדול בתורה 


 2. אשרי העם שמפכלו ראוי ויאוי.  (ל”ת)


 3. היה ערב מדהים ומושקע  

  דוד

;