כ' אייר התשפ"ד
28.05.2024

השווה את נתניהו להיטלר והושעה מהמפלגה

מפלגת הליברל דמוקרט באנגליה השעתה את המועמד שלה בבחירות למחוז לוטון באנגליה, אשוק אחמד, משום שהשווה את ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו להיטלר וטען כי מפלגת הלייבור הבריטית מנוהלת על ידי ציונים

(Alex Kolomoisky/POOL)
(Alex Kolomoisky/POOL)

מפלגת הליברל דמוקרט באנגליה השעתה את המועמד שלה בבחירות למחוז לוטון באנגליה, אשוק אחמד, משום שהשווה את ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו להיטלר וטען כי מפלגת הלייבור הבריטית מנוהלת על ידי ציונים.

השעייתו של אחמד יצאה לפועל לאחר תחקיר שפורסם במגזין הבריטי MailOnline, שגילה כי אחמד הפיץ מסרים והודעות אנטישמיות.

"אשוק אחמד, בן 51, שזכה בפרס בבית הלורדים על "מודלים לחיקוי למוסלמים הבריטים" - לא יתחרה עוד במושב", אישר דובר המפלגה.

אחמד פרסם בשנתיים האחרונות קריקטורות המשוות יהודים לנאצים וטען שהציונים שולטים על 'חצי עולם'. בנוסף, טען כי מפלגות הלייבור והשמרנים נשלטות על ידי 'אנשים ציוניים'.

בין התמונות והקריקטורות הפוגעניות והאנטישמיות שנעשו מתחילת שנת 2014, היו תמונות של ראש ממשלת ישראל אוכל ילדים פלסטינים עם הכיתוב 'עלוקה מוצצת דם'.

באחת הפעמים כתב: "ציונים שולטים בחצי העולם, ואנחנו בחצי השני, אז בואו נעשה הרבה יותר רעש".

אחמד השתתף גם בסרטון של קבוצה אנטישמית קיצונית שטוענת כי היא "חושפת את ההשתלטות הנוכחית על ארצות הברית על ידי הגזע היהודי".

הוא הפיץ גם את תיאוריית הקונספירציה האנטישמית לפיה "דאעש נוצר על ידי התקשורת היהודית ונוצרים משתפי פעולה, להצדיק עוד רצח ושחיטה של מוסלמים".

כאמור, לאחרונה מסריו האנטישמיים התגלו על ידי תחקיר שביצע המגזין 'מייל און ליין', וראשי המפלגה הדיחו אותו הערב מתפקידו.בריטניה אנטישמיות היטלר בנימין נתניהו אשוק אחמד

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד