1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. בחצרות חסידים

הרבי יצא ל'שפאציר' ביערות ברדיטשוב • צפו

האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק שיצא בתחילת השבוע לשהות בברדיטשוב, לקראת שבת התאחדות של בחורי ישיבת החסידות, הגיע לסיור בכפר נופש סמוך לעיר ברדיטשוב, כפר המשתרע על פני דונמים רבים ומצוי בבעלותו של ישראל רובין יו"ר הכנסת אורחים 'אש"ל רבי לוי יצחק' • צפו בתיעוד מהנופש
משה ויסברג, א' אייר תשע"ז 27/04/2017 21:49

_imagebank_orig_orig_107667FB72D54108BD088354EEB4B3E7.jpg

האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק שיצא בתחילת השבוע לשהות בברדיטשוב, לקראת שבת התאחדות של בחורי ישיבת החסידות, הגיע לסיור בכפר נופש סמוך לעיר ברדיטשוב, כפר המשתרע על פני דונמים רבים ומצוי בבעלותו של ישראל רובין יו"ר הכנסת אורחים 'אש"ל רבי לוי יצחק'.

בית הכנסת האורחים 'אש"ל רבי לוי יצחק', מצוי אל מול ציונו של בעל הקדושת לוי בברדיטשוב ומהווה הפתרון היחידי בברדיטשוב לכל המבקש לשהות במרחק דקת הליכה וסמוך לציון קודשו של סניגורן של ישראל. בצמוד להכנסת אורחים פועל ה'קאווע שטיבל' המאפשר שתיה חמה ושירותי נוחיות 24 שעות ביממה לכל הפוקדים את הציון הקדוש.

כפי שנכתב ב'בחדרי חרדים', אתמול בשעות הצהריים, הגיע האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק להכנסת האורחים, ועלה לגג בניין בית החולים הסמוך על מנת להשקיף ולהתפלל אל מול הציון, מאחר שהאדמו"ר הינו כהן שאסורה עליו הכניסה לבית העלמין.

כאמור האדמו"ר לכפר הנופש המצוי במרחק נסיעה קצרה מהעיר ברדיטשוב, שם סייר בליוויו של ישראל רובין יו"ר הכנסת האורחים 'אש"ל רבי לוי יצחק' בתוככי יער קסום.

לקראת שבת צפויים להגיע תלמידי ישיבת תולדות אברהם יצחק לאוקראינה ולשבות בצל רבם בברדיטשוב.

'בחדרי חרדים' עם תיעוד מהנופש של האדמו"רעוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. אני מכירו באופן אישי  

    משה

  2. הפכו את אוקראינה לשווייץ. כמה יהודים נרצחו ביערות האלה רק לפני 70 שנה. כמה דם ישראל יש ביערות האלה  (ל”ת)

    יואל

    • הפוך , להחזיר עטרה ליושנה! למה סתם לחפש לקטרג בלי קשר?! (ל”ת)


;