1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

ביצע מעשים חמורים, שב למקום הפשע ונלכד

בן 47 שסיים לרצות מאסר לאחר שביצע מעשים חמורים בנערים, נעצר שוב, לאחר שהפר צו האוסר עליו לשהות עם קטינים ונכנס לבניין ישיבה בו נמצאים קטינים בני 14-18. בצמוד לישיבה זו, ביצע את המעשים החמורים עליהם נשלח למאסר
אלי שלזינגר, ז' אייר תשע"ז 03/05/2017 15:08

אחד החשודים בבית המשפט. צילום: יונתן זינדל צילום אילוסטרציה: יונתן זינדל, פלאש 90בן 47 שסיים לרצות מאסר לאחר שביצע מעשים חמורים בנערים, נעצר שוב, לאחר שהפר צו האוסר עליו לשהות עם קטינים ונכנס לבניין ישיבה בו נמצאים קטינים בני 14-18. בצמוד לישיבה זו, ביצע את המעשים החמורים עליהם נשלח למאסר.

ביום ראשון השבוע בשעות אחר הצהרים, שוטרי משטרת ירושלים עצרו לחקירה בן 47 תושב העיר, לאחר שנצפה על ידי קצין פיקוח של שב"ס נכנס לישיבה בשכונת רמות בירושלים, כאשר על פי הצו נאסר עליו.

העצור, שוחרר לפני כשבועיים בשביעי של פסח ממאסר אותו ריצה במשך עשרה חודשים, זאת לאחר שבית המשפט גזר עליו 18 חודשי מאסר על עבירות דומות ולאחר ערעור קוצר עונשו ל-10 חודשים. ל'בחדרי חרדים' נודע כי העבירות בהן הורשע בעבר, נעשו בצמוד לישיבה בה נתפס בתחילת השבוע.

"זו הפעם הראשונה.." אמר לחוקר בתחנת המשטרה לאחר מעצרו. לטענת פרקליטו, לא מדובר כלל בהפרה. "האירוע התרחש כשהמשיב התפלל במקום בזמן נוכחות מבוגרים ואין כל ראייה בתיק שסותרת את הגרסה שלו, אין משהו שמצביע שהיו רק קטינים בלבד". עוד הוסיף כי על פי תנאי הפיקוח, לא נאסר עליו להכנס לבית כנסת אלא אסור עליו לשהות עם קטין במרחק הפחות מ-5 מטרים ביחידות, כאשר הוא יכול לעשות זאת בנוכחות מבוגר מעל גיל 25.

עוד טען פרקליטו, כי החשוד הוביל את הקצין הפיקוח לבית הכנסת, לאחר שזה חייג אליו ושאל על מיקומו. לדבריו, לו היה מבצע עבירה, היה מרחיק את עצמו מבית הכנסת וכן היה אומר כל גרסה אחרת על מנת להרחיק את החשד כלפיו.

השופטת מיקה בנקי האריכה שלשום את מעצרו ואמרה כי מעדותו של החשוד עולה "כי הוא יודע היטב שהמבנה אליו נכנס משמש גם כמקום לימוד של קטינים". עוד ציינה מדבריו כי לאחר כניסתו הבחין בקטינים במסדרון ועדיין המשיך לבית הכנסת, אך לא ידע לציין פרטים של אדם מבוגר שלטענתו היה יחד איתו בעת שחלף ליד הקטינים. היום (ד') המשטרה הגישה הצהרת תובע לקראת כתב אישום, ובקשה להארכת מעצר נוספת.

"מסוכנות המשיב נלמדת מן המיוחס לו ומעברו הפלילי" אמרה השופטת בנקי בבית משפט השלום בירושלים וקיבלה את בקשת המשטרה להאריך את מעצרו של החשוד בחמישה ימים נוספים.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. כמו הרופא נשים מביתר שפגע וממשיך לקבל בכללית  (ל”ת)

  עולם מוזר

 2. מה קורה לחסידים?  (ל”ת)

  מה קורה לחסידים?

  • מה הקשר??????? שמים תמונת אילוסטרציה ואתה תמיד מתייחס לזה. מהיום יתחילו לשים ליטאי יהיה טוב לך? (ל”ת)


  • זה התוצאה של כל החסידויות למיניהם שסוגרים אותם בעוד תקנון ועוד תקנון, עד שזה יוצא בילדים קטנים או ב..... (ל”ת)

   נועה

 3. מחפסים את הדתיים בנרות  (ל”ת)


  • שריר, אומרים מחפשים לא מחפסים, חתיכת משועמם (ל”ת)


  • ...ולכן רק השופטת בנקי מטפלת בהם....חפשו מידע בגוגל ותגיעו למידע רלוונטי (ל”ת)


 4. ומי יפקח על הנאציונים שעושים את זה יום יום בשומר הצעיר?  (ל”ת)

  אפלייה מתקנת

  • תגובה מפגרת. (ל”ת)

   לך לטיפול.

 5. התמכרות!!!!!!  (ל”ת)

  פסיכותרפיסט

 6. מה קורה פה איפה היראת שמים  (ל”ת)


 7. השופטת בנקי אישה מקסימה... אף אחד לא היה רוצה להיות במקומה. ביתה שירה נרצחה על ידי אדם "חרדי" על לא עוול בכפה. בושה. תעודת עניות למגזר הקיצו  (ל”ת)

  מיכל

  • תודה, כולנו היינו ישנים, מי היה מעורר אותנו אם לא הייתה מטקבק? (ל”ת)

   דובר המגזר

 8. אני חרדי שדורש 30 שנה בכלא.  (ל”ת)

  חרדי

 9. בשביל מה אתם שמים תמונות???  (ל”ת)

  הדס

 10. כ-ו-ל-ם  

  עובדת סוציאלית

 11. למה שיחררו אותו. אדם חולה למוסד סגור.  (ל”ת)

  מוסד סגור.

 12. זה לא תמים. וברור שהלך לפגוע בנערים.  

  1234

;