1. עמוד הבית
 2. עסקים ונדל"ן
 3. בארץ

איש העסקים שכובש את האולמות של בני ברק

איש העסקים יואב ברין ממשיך וכובש עוד יעד באולמות השמחה של בני ברק: לאחר שהפך למפעיל של האולמות 'היכלי מלכות' ו'כליל מלכות', מעתה ישמש ברים כזכיין באולמי 'רויאל' שבמתחם 'יד עזרה' • כל הפרטים
איציק מן, ט"ז אייר תשע"ז 12/05/2017 00:22

יואב ברין יואב בריןהאולמות המיתולוגיים "יד עזרה" ברח' שלמה המלך בבני ברק, עוברים לניהולה של חברת הקייטרינג בבעלות איש העסקים יואב ברין מחסידות גור. האולמות בבעלות החדשה ימותגו תחת השם "אולמי רויאל".

בבעלות משפחת ברין מספר עסקים בתחומי המזון בישראל מזה שנים רבות. החברה מפעילה מספר מותגים לשווקים שונים, ביניהם הפעלת אולמות "היכלי הפאר", "היכלי מלכות" לשעבר, ו"אולמי מודיעין המחודשים", "כליל מלכות" לשעבר. כמו כן מפעיל הקייטרינג של משפחת ברין את אולמות "ארמונות חן" הסמוכים.

כמו כן, בבעלות המשפחה קייטרינג המפיק אירועי יוקרה ודינרים בקרב הציבור הדתי והחרדי, ומהווה קייטרינג הבית של בניני האומה בירושלים ומקומות נוספים. בשנים האחרונות הפיקו את האירועים היוקרתיים ביותר שנערכו בקרב הציבור הדתי והחרדי.

בנוסף בבעלות המשפחה מספר פרויקטים בתחום הנדל"ן בישראל.כזכור, לפני כשנתיים וחצי נחשף הציבור הרחב לשמו של איש העסקים יואב ברין בטלטלה שנחשפה ב'בחדרי חרדים' כשאיש העסקים החסידי שהחל בתהליכי רכישת העיתון, נטש לאחרי חודש ימים את העיתון בטריקת דלת וחזר בו מתוכניות הרכישה.

ברין הסכים בתחילה לרכוש את העיתון ולהניח סכום גדול על שולחן המערכת ביהודה המכבי בירושלים זאת לאחר שבנו ישראל ברין הוכנס על ידי הדיין הרב אליהו היישיריק והנגיד אברהם גולדפינגר להנהלת החשבונות של העיתון, ובדק את מצבה הפיננסי.

עיתון המודיע נקלע למצוקת מזומנים קשה והתקשה לעמוד בתשלומים לספקים. העיתון לא שילם את משכורות עובדים במשך תקופה, והתקשה לגייס אשראי מבנקים.

לאחר שגילה ברין כי נכנס לבור ללא תחתית והחובות גדולים מעבר למה שסבר תחילה בשל הלוואות גדולות, נטאש את העסקה.


עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אז איך המודיע מסתדרים??? לא הבנתי...  (ל”ת)


 2. מה דינו? האם יוטרד כמפרסם ביתד, או שיונח לו כי הוא משכיר לכרמל את האולמות?  (ל”ת)

  בעבל שמייכל

 3. בגיל שלו לרוץ לעסקים חדשים? יש מה ללמוד...  

  יחיאל

 4. יואב איש צנוע, יחצנות לא בבית ספרו  

  crk

 5. כשרות האולמות  

  דודי

 6. יואב חסיד גור זהחידוש  (ל”ת)

  נחמן

  • מאז ומעולם  


 7. הקב"ה הציל אותו מעיסקה גרועה.רק הקב"ה.  (ל”ת)

  יפה יוסף

 8. יואב הפולני  

  זריצקי

 9. ברכת השם בכל אשר תפנה  

  שוקי

 10. בהצלחה רבה! בזכות הצדקה שיצליח!  (ל”ת)


 11. איש של חזון, בעוד שנה לא תכירו את המותג יד עזרה. יהיה מהפך  

  אמרגן

;