1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. ערוץ הכנסת

אייכלר בכנסת: "התקשורת השליטה את הקומוניזם ועודדה את נהר הדם של "האביב הערבי"

הוא מחזיק ברקורד ערוך של עשיית עיתונאית, בשנים האחרונות הוא אחד הדוברים המרכזיים של הציבור החרדי בתקשורת, והיום ניצל חבר הכנסת אייכלר את כניסת השר איוב קרא לתפקיד שר התקשורת, כדי למסור לו "שיעור" בתקשורת על פי משנתו
יעקב גרודקה, ה' סיון תשע"ז 30/05/2017 00:19

ח"כ ישראל אייכלר. צילום: פלאש 90 צילום: פלאש 90בדיון על מינוי השר איוב קרא היום בכנסת, עלה נציג יהדות התורה ח"כ הרב ישראל אייכלר ותקף "את הצביעות של "שוחרי הדמוקרטיה" שהפכו את התקשורת לכלי שרת של מישטר הדיקטטורה המשפטית והפקידותית".

"ברכותיי לשר התקשורת החדש, ידידי הוותיק איוב קרא. תיק התקשורת, התיק החשוב ביותר במערכת המאוד-מתוחה בין מערכות השלטון הדמוקרטי אל מול הההגמוניה הדיקטטורית השלטת בשיח הציבורי. התקשורת היא מרכיב מרכזי בהרס הדמוקרטיה והעצמת כוחם של פקידים ושליטים דיקטטוריים, כמו בתי-המשפט והפרקליטים וקציני משטרה ופקידים בכירים. הם יכולים להתעלל באזרחים כיחידים וכמיעוטים, והכל בחסות התעמולה של התקשורת הסובייקטיבית" - אמר ח"כ הרב ישראל אייכלר.


"התקשורת בהיסטוריה, הצמיחה את המהפכות הגדולות ביותר. חלקם הביאו הצלה וחירות לעולם. רובם גרמו לחורבן ושפיכות דמים בעולם. מי שהזינו והעצימו את "האביב הערבי" שעלה בדמם של מליונים בעולם ונתן במה לזוועות דאע"ש, זאת התקשורת. בעבר הרחוק יצרה התעמולה בכלי התקשורת את הקומוניזם, שלא נדבר על הנאציזם שבלי תקשורת לא היתה סוחפת עשרות מליוני אנשים לתהום מוסרי.

השר איוב קרא
השר איוב קראלעומת זאת, מי שהחליש מישטרים דיקטטורים, שלא יוכלו להתעמר בחלשים, זה שוב התקשורת. מכאן שהתקשורת היא כלי להרע או להיטיב. לא לחינם אומרים: כלי תקשורת. תלוי מה אתה מבשל בכלי. אם אתה מכניס טרפה ונבלה, אתה מביא חורבן. אם אתה מכניס בשר כשר ואוכל טוב ומזין ובריא, אתה מביא בריאות לעולם. לכן יש לשר התקשורת תפקיד מאוד חשוב לדאוג לכך שהתקשורת אכן תהיה תקשורת מקשרת ולא משקרת. תקשורת מדווחת ולא יוצרת מציאות, לפי ראות עיני השדרן והעורך. תקשורת שמגבה ומסתירה עוולות, כדי לשרת את המערכת השלטונית הרקובה הרצויה לה.

הנה דוגמא: שנים רבות התקשורת העצימה את מעמד היועץ המשפטי לממשלה. זאת כדי להחליש את הממשלה הנבחרת. גם כשהיועץ המשפטי לממשלה הפך מפקיד מייעץ לממשלה, לשליט ורודן כמו אהרון ברק, שהפיל ראש ממשלה, את רבין.

אחר כך השתלט על בתי-המשפט ועקר את הדמוקרטיה, והעביר את השליטה בידי הפרקליטות והשופטים וקציני משטרה, שיורדים לחייהם של אזרחים חפים מפשע מתאמים גירסאות ומשקרים בבית המשפט במצח נחושה ואין לאזרח מושיע. גם בתחום הציבורי ברק נתן לקבוצה מסוימת של 5% בשמאל הקיצוני והריפורמי, לשלוט בעם ובמדינה. החלטת הבג"צ לבטל חוקי כנסת ולגרום למלחמות אזרחים, הביאה לשיא את הדיקטטורה המשפטית במקום הדמוקרטיה הפרלמנטרית. בכל הזמנים הללו, אסור היה לדבר ולכתוב נגד היועץ משפטי וחבר מרעיו. אוי ואבוי למי שהיה מפגין נגד היועץ המשפטי או נגד פרקליט, או נגד שופט.

היום אותם שמאלנים מפגינים נגד היועץ המשפטי, שאני לא צריך להסכים עם כל מה שהוא עושה, דווקא מול הבית שלו דווקא. למה? כי הוא לא מעמיד את ראש הממשלה לדין לדעת אותם אנשים שרוצים להפיל אותו. את כל זה הם עושים בעזרת התקשורת שמעצימה את ההפגנות הללו ומסתירה זעם ציבורי בנושאים אחרים, שלא מוצאים חן בעיניהם.

לכן, כשהשר קרא יקח את תיק התקשורת, הוא צריך לשמור עליה שהיא תפסיק להיות דיקטטורה ותהיה בה חופש ביטוי ולא חופש ביזוי, חופש ביטוי לכל ולא רק לסקציה מסוימת ולדעה מסוימת. בעזרת ה', אתה תעשה את זה בכבוד ובגאון. זה יהיה כבוד לא רק לעדה הדרוזית אלא גם לכל מדינת ישראל ולעם ישראל כולו. בהצלחה" אמר ח"כ הרב ישראל אייכלר.

סגנונו של ח"כ אייכלר אינו חדש - אך נראה שהמניפסט שפרש הפעם, חריף יותר מהרגיל.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אייכלר גם מסר לליצמן שיעור בבריאות,,,  

  שריר

 2. בחג השבועות עליה חרדית גדולה להר הבית, טבילה ונעלי בית חובה  (ל”ת)

  חג שמח

 3. שיתנו החזר כספים מהמדינה בגין תשלום אגרת הטלביזיה?  (ל”ת)

  מדוע איכלר לא דרש

 4. בקשה לסדר  


;