1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. אנ"ש

היום: חתונת הניצול מאוטובוס המוות בקו 402

ניצול האוטובוס הרב מרדכי פרנקל בן האדמו"ר מבוטשאן, ששכל את רעייתו מרת חנה פעשא פרנקל ע"ה בתו של האדמו"ר מביאלא אוסטרובא, התארס והערב (חמישי), אסרו חג של שבועות יינשא
משה ויסברגז' סיון תשע"ז 01/06/2017 00:36

הרב מרדכי פרנקל החתן משמאל עם אביו הרבי. צילום: יהודה פרקוביץ החתן, מרדכי פרנקל ואביו הרבי מבוטושאן. צילום: יהודה פרקוביץשנה וחצי עברה מאז אירעה התאונה הקשה בכביש 1 באוטובוס המוות קו 402 בדרך לבני ברק. אסון שגבה מחיר כבד, שישה הרוגים.

ניצול האוטובוס הרב מרדכי פרנקל בן האדמו"ר מבוטשאן, ששכל את רעייתו מרת חנה פעשא פרנקל ע"ה בתו של האדמו"ר מביאלא אוסטרובא, התארס והערב (חמישי), אסרו חג של שבועות יינשא בשעה טובה ומוצלחת.

הכלה היא בתו של הרה"ח רבי יצחק מאנן, משב"ק הרה"צ רבי אהרן מרדכי רוקח בן הרבי מבעלזא. שמחת החתונה תיערך באולמי מודיעין המחודשים ברחוב שלמה המלך בבני ברק בהשתתפות קהל רב.

בחסידות בוטושאן לא שלחו הזמנות אישיות ותלו מודעה בבית המדרש "וכנהוג שאנ"ש לובשים בגדי שבת" נכתב בה.

החתן המיועד ואשתו ע"ה היו בדרכם לחגוג יום נישואין בבני ברק, לרגל שנתיים לחתונתם. הם ישבו ממש מאחורי המדרגות השניות של האוטובוס, מרת חנה ע"ה ישבה ליד החלון ובעלה ישב לידה. בעת התאונה, כשהרגיש שהאוטובוס "נחצה לשניים" קפץ מהחלון, חנה ע"ה עפה מהחלון ונהרגה.

בעלה החתן אושפז בקפלן וכשסיפרו לו על הגרוע מכל, הגיב 'ד' נתן ד' לקח יהי שם השם מבורך מעתה ועד עולם', ואמר שהוא מקבל עליו את הדין באהבה. הבעל הוסיף ואמר שהיא בעצם עשתה את התפקיד שלה בעולם ולכל אחד הקב"ה נותן תפקיד, זה 20 שנה וזה יותר.

עדכון אחרון: 16:54

עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. בזכות הרופאים והטכנולוגיה  

    דני

;