1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. בחצרות חסידים

שעה ארוכה ונדירה: הרבי מבעלזא בשמחת גור

התרגשות בקרב המשתתפים באירוע נדיר, שניים מגדולי האדמו"רים בשמחה המשפחתית במשך שעה ארוכה ונדירה
משה ויסברג, ט"ו סיון תשע"ז 09/06/2017 15:46

_imagebank_orig_orig_49C5DD225E664BC59AA39B518FFDD63B.jpg הרבי מבעלזא בשמחת גור. צילום: בחדרי חרדיםשעה של קורת רוח, שמחה ואירוע ייחודי עברו המשתתפים אתמול בשמחת השבע ברכות לנכדת האדמו"ר מגור, שהתקיימה השבוע בירושלים, לראשונה במיקום החדש - מה שהיה המחנה הצבאי שנלר, וקיום החופה במקום סימל את נקודת המהפכה: אט אט הופך האיזור כולו למעוז חיים חרדים וחסידיים, שכונת יוקרה שבליבה מרכז הלב העולמי של חסידי גור - בית המדרש המרכזי של חסידות הענק.

האדמו"ר מבעלזא הגיע אתמול (חמישי) לאולמי תמיר בירושלים, שם התקיימה שמחת השבע ברכות לנכדת האדמו"ר מגור. את אירוע השבע ברכות אירחו סבי החתן משפחות אלתר וטראובה. באורח יוצא דופן, ישב הרבי במקום שעה ארוכה, האזין לגרעמאן ולכבודו שוררו, באופן חריג מהנוהג בגור לשורר רק מניגוני החצר - מניגוני בעלזא.

ל'בחדרי חרדים' נודע כי הרבי מבעלזא דרש בשלומו של האדמו"ר, ואף מסר לו דרישת שלום מילדי חיידר גור בלונדון, שעברו לברכת שלום בעת ביקורו של הרבי בלונדון, לפני כחודש.

האדמו"ר האזין לדברי הבדחנות שנאמרו בשבע ברכות ובמקום שרו מניגוני בעלזא. לאחר שעה יצא האדמו"ר מהאולם כשהאדמו"ר מגור מלווה את הרבי עד לרכבו.

'בחדרי חרדים' עם תמונות מהשתתפות הרבי מבעלזא בשמחה

עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. יופי  


 2. תמונות מחרתיות, כמובן.  

  יחיאל

 3. הגיע הזמן  

  יהודה

 4. תעסוקה  

  יוני