1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

צפו: מרזל ובן ארי התפרצו ל'אל ג'זירה' והתעמתו

ברוך מרזל ומיכאל בן ארי הגיעו למשרדי אל-ג'זירה בירושלים, התעמתו במקום עם עובדי הערוץ וקראו לסגור את המקום "כל ארצות ערב זורקות את תומכי דאעש אל-ג'זירה ורק בישראל הם ממשיכים לפעול"
בחדרי חרדים, ט"ז סיון תשע"ז 10/06/2017 21:12

צילומסך צילומים: עוצמה יהודיתראשי עוצמה יהודית ד"ר מיכאל בן ארי וברוך מרזל הגיעו השבוע למשרדי תחנת הטלויזיה אל-ג'זירה הממוקמים בגן הטכנולוגי בירושלים נכנסו למשרדים, קראו לסגור את המקום, תלו צו סגירה על דלת התחנה והתעמתו במקום עם עובדי הערוץ.מרזל ובן ארי קראו לעובדי הערוץ "תומכי דאעש" וקראו קריאות לסגירת התחנה.
"מדינות ערב מסלקות אל אל-ג'זירה משטחם ובישראל התחנה ממשיכה לפעול כרגיל, מדובר באבסורד" אומר ברוך מרזל.

"אני קורא לעם ישראל להתעורר ולנצל את ההיזדמנות שהערוץ העויין מסולק מסעודיה מצרים ירדן ועוד, ולסגור לצמיתות את הפעילות החתרנית והמסיתה לטרור של הערוץ. היכן נתניהו? היכן ליברמן? היכן בנט? כולם שותקים כבר שנים מול הערוץ העוין, עוצמה יהודית תמשיך לרדוף את המחבלים בכל מקום בו יהיו," הוסיף.

בעקבות הגעת הפעילים למשרדים צייצה רשת אל-ג'זירה בחשבון הטוייטר שלה כי
ציונים קיצונים הגיעו למשרדי אל-ג'זירה בירושלים ותלו שלטים אשר קראו לסגור את סניף הרשת.

ד"ר בן ארי אשר תלה על דלת המשרדים צו סגירה סימלי אמר במקום "לא יאומן שבסעודיה זרקו את אלג'זירה, וכאן בתוך מדינת ישראל הסניף של דאעש שמסית לטרור בכל העולם כולו פועל חי ונושם. ואתם יודעים מה אפילו נמצאים ברשיון בכנסת, ומצליחים לבוא לשם לוועדת חוץ וביטחון ולראיין את חברי הוועדה וחברי הכנסת. הגיע הזמן שמדינת ישראל לא תהיה פחות חזקה ממשלת סעודיה בעמידה מול הטרור.

"בכל העולם יודעים שאל-ג'זירה הם אלה שמנהלים את הטרור העולמי, והם אלה שמממנים את הטרור העולמי, והם אלה שמפרסמים את הטרור העולמי. בכל העולם ואפילו בעולם הערבי למדו לזרוק אותם, רק פה במדינת ישראל בבניין שיש בו משרדי ממשלה נמצאים כאן משרדי אלג'זירה חיים נושמים בועטים ומסיתים לטרור כאן בתוך מדינת ישראל. אני קורא מכאן למשטרת ישראל ולשר לביטחון פנים קחו אותם תעשו סדר ושלחו אותם בחזרה לקטר. לא עוד שעתיים, עכשיו", קרא.

בן ארי הוסיף "זה הזמן להגיד שמדינת ישראל לא תסבול תמיכה בטרור תמיכה בדאעש והסתה לחיסולה של מדינת ישראל וחיסול של יהודים כאן בתוך ירושלים בירת ישראל."

בתוך כך, רשת אל-ג'זירה דיווחה אמש כי היא עומדת תחת מתקפת סייבר קשה בכל המדיות, לפי הדיווחים אתר האינטרנט של הערוץ אף הפסיק לפעול למשך דקות ארוכות.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. איפה אלי ישי  (ל”ת)


  • הם נוהגים בטפשות (ל”ת)


 2. שני ילדים מופרעים  (ל”ת)


  • המחבלים הרוצחים מופרעים ואלו היהודים מזהירים אותנו (ל”ת)

   אשריכם ישראל

 3. ציוונו לרשת את הארץ. כולה.  (ל”ת)

  מברית בין בתרים, ההההכל שלנו, ובלא תנאים.

 4. אין עליכם!!!!  

  יצחק

 5. מדינה חסרת אומץ  


  • חרדים ודתיים מסורתיים וחילונים אוהבים את הארץ? בואו ונתאחד 

   איחוד יהודי

 6. חזק  (ל”ת)


 7. ממש לא יאומן גועל נפש נמאס מהציונים  (ל”ת)


 8. האמת מנצחת עם ישראל יתגבר על אויביו בעזרת השם  (ל”ת)

  בורא עולם יטפל בהם יפה

;