1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. בחצרות חסידים

חזון איש 5: הרבי הגיע לביקור אצל הגראי"ל

לפני יציאתו לעשות את השבועיים הקרובים בארצות הברית, לראשונה מאז עלה לכהן על כס אביו, ביקר הרבי מנדבורנה בבית ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן
משה ויסברג, ט"ו סיון תשע"ז 09/06/2017 15:20

נדבורנה אצל הרב שטיינמן הרבי מנדבורנה אצל הגראי"ל שטיינמן.(באדיבות המצלם)השבוע הגיע האדמו"ר מנדבורנה לביקור במעונו של הגראי"ל שטיינמן במעונו שברחוב חזון איש 5‏בבני ברק, לקבל את ברכתו לקראת יציאתו למסע בקרב חסידיו בארצות הברית.

במהלך הביקור כששוחחו בענייני פרשת השבוע, ציין האדמו"ר בפני ראש הישיבה, שבפרשת השבוע - בהעלותך, מופיע הפסוק המסוגל לרפואה "אל נא רפא נא לו", על כך ענה הגראי"ל: "אמן כן יהי רצון" בתגובה לברכת הרבי לרפואה שלמה ואריכות ימים.

ל'בחדרי חרדים' נודע כי הביקור נערך שעות ספורות לפני יציאתו של האדמו"ר מנדבורנה לארה"ב, זאת בעיקר בשל חתונת יתומה ממשפחתו.

האדמו"ר יצא לביקור בן שבועיים ימים, ישהה בבית הנגיד הרבני יצחק פישמאן בשכונת בורו פארק בברוקלין, ויערוך מגביות לטובת המוסדות בישראל. וכן, ביקורים בבתי האדמו"רים והרבנים.

יצוין שזו הפעם הראשונה שהאדמו"ר שוהה בארה"ב בשבת, מאז עלותו לכהן על כסא אביו. את התפילות והטישים יערוך השבת בבית מדרשו של האדמו"ר מקראסנא, הידוע כידיד בית נדבורנה.הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. למה התמונה מאחורה???  (ל”ת)

  חסיד

 2. תביאו וידאו בלי זה לא נחשב  (ל”ת)

  בני

 3. צאת השבת. 8.29 ר"ת 9.00  


 4. כשאבא שלו זצוק"ל נסע לארה"ב הוא גם בא לבקש ברכה מהגראי"ל?...  

  יחיאל

  • כקש''ת מרן האדמו''ר זצוק''ל נכנס כל פעם למרן רה''י שליט''א לברך ולהתברך ולדבר בלימוד ולא למטרות אישיות או להצטלם בשביל לעשות שנור וכסף, זה כל ההבדל בי (ל”ת)

   חיים

 5. חתונה ליתומה לא לוקח שבועיים:מגביות כן.  (ל”ת)


 6. עוד כמה תמונות לצורך שנור תמיד טוב....  (ל”ת)


 7. קובלסקי  

  מאורות הדף

  • הם עושים הרבה נזק לנדבורנה ואנשים מפחדים לספר את האמת בגלל טרור (ל”ת)

   מאורות המשפוחה

 8. צהלי ורוני יושבת ציון כי גדול בקרבך(ולא הגדול שהעמיד נתי.ג)  (ל”ת)

  נח

;