1. עמוד הבית
 2. בריאות
 3. חדשות בריאות

לאחר 5 שבועות: התעוררה ושאלה על ילדיה

כמעט חודש וחצי לאחר התאונה הקשה סמוך לביתר, הדסה בת מרים - פקחה את עיניה והתעניינה בשלום ילדיה בן משפחה מספר בהתרגשות ל'בחדרי': "לראשונה היא הצליחה להוציא משפט שלם" צפויה להשיא את בנה בחודש אב
אלי שלזינגרכ' סיון תשע"ז 14/06/2017 08:20

אילוסטרציה צילום אילוסטרציה צילום: pixabayחמישה שבועות לאחר שנפצעה קשה בתאונה, דסי הופמן (42) אם לתשעה ילדים שצפוייה להשיא את בנה בכורה בעוד כחודשיים - חזרה להכרה ושוחחה עם בני משפחתה.

"בשיחה אתמול היא התעניינה בשלום ילדיה, אך אינה זוכרת ממש את התאונה ושאלה על כך רבות" סיפר ל'בחדרי חרדים' מקורב למשפחה. "מצבה עדיין מוגדר קשה והיא לעיתים מעורפלת הכרה, בעיקר בגלל שמרדימים אותה".

בנה בכורה צפוי להתחתן בעוד כחודשיים, לאחר תשעה באב בירושלים. כפי שדווח ב'בחדרי חרדים', לפני כחמישה שבועות אירעה תאונת דרכים בסמוך לביתר עילית. מדובר היה בבני משפחה שהיו בדרך לשמחת אירוסין ואחד מהם, ללא רשיון נהיגה נהג ברכב, איבד שליטה, התהפך והתנגש במשאית.

הדסה בת מרים (42) תושבת ביתר עילית, אם לתשעה ילדים ועובדת בעיתון 'המודיע', נפצעה באורח קשה ונלכדה ברכב, חולצה ופונתה לבית החולים הדסה עין כרם, אושפזה במחלקת טיפול נמרץ, שם טופלה על ידי מיטב הרופאים.

כפי שדיווחנו, חלו שיפורים מינוריים במהלך התקופה אך בימים האחרונים חל שיפור משמעותי יותר כאשר היא חזרה להכרה ואף שוחחה עם בני משפחתה, כאשר במהלך השיחה התעניינה על נסיבות הפציעה. "לראשונה היא הצליחה להוציא משפט שלם" סיפר קרוב משפחה ל'בחדרי'.

מצבה עדיין מוגדר קשה וציבור הגולשים מתבקש להעתיר בתפילה לרפואת הדסה בת מרים לרפואה שלמה בתוך שאר חולי ישראל.
מעוניינים לשתף אותנו בעדכון מעניין הנוגע לבריאות/קורונה? שלחו אלינו למייל [email protected]

עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. חסדי ה' כי תמו כי לא כלו רחמיו  

  גבינה צהובה

 2. הנהג לכלא ! רוצח !  (ל”ת)

  אבי

 3. רפואה שלמה  

  יפה יוסף

 4. לצה לא לכתוב שם כמו בן אדם גברת גבינה צהובה מחלידה...??  

  יףגבינה דפוקה

 5. נתנה לאחד מילדיה לנהוג ללא רישיון?!?  (ל”ת)

  שש

 6. ב"ה שנמשיך לשמוע בשורות טובות  

  חברה

 7. צניעות  

  יוסי

;