1. עמוד הבית
 2. עסקים ונדל"ן
 3. פרסום ושיווק

עם הספר - עכשיו גם הילדים • וידאו וגלריה

'שטראוס ישראל' ו'ספרי אור החיים' השיקו את מועדון 'ילדי ספר' • הילדים חברי המועדון, יזכו בהטבות מפתיעות • עשרות עיתונאים ואנשי שיווק - היו באירוע ההשקה • צפו
סטילס: יעקב נחומי • וידאו: יעקב כהן, ל' אדר תשע"א 06/03/2011 21:01

יעקב נחומי יעקב נחומי

מועדון 'ילדי ספר' של שטראוס ו'ספרי אור החיים' - יוצא לדרך. במסיבת השקה שכונסה היום (א) במשרדי הנהלת 'שטראוס', הושק מועדון ה'צרכנים' הראשון לילדים בציבור החרדי.

את מסיבת ההשקה, בהנחיית העיתונאי אריה זיסמן, כיבדו בנוכחותם: יו"ר קבוצת שטראוס הגב' עופרה שטראוס, מר ציון בלס מנכ"ל שטראוס ישראל, מנכ"ל 'ספרי אור החיים' יעקב ביבלה, גב' שלי שליט מנכ"ל חטיבת המלוחים, גב' סיגל ילוני מנכ"ל חטיבת תענוג והנאה, מר דניאל זינגר מנהל שיווק מלוחים, מר שי חגואל מנהל שיווק עלית שוקולד והעסקן ר' מרדכי בלוי.במהלך האירוע, נחשף בפני המשתתפים הכרטיס אותו יקבל כל ילד שיצורף כחבר במועדון 'ילדי ספר'. החברות במועדון תזכה אותו בהטבות והפתעות מבית רשת אור החיים ושטראוס.

במהלך האירוע הסבירו אנשי 'שטראוס ישראל' את חשיבות הקשר שלהם עם המגזר החרדי והציגו חלק מהאתגרים שלקחו על עצמם לתקופה הקרובה, בכדי להתחבר ולהתקרב עוד יותר גם אל המגזר החרדי.

בהתייחס למועדון 'ילדי ספר', הם הרחיבו לפרט: הן על חשיבות הצ'ופר לילד, הן על חשיבות היות הצ'ופר כזה המתאים לרוח החינוך החרדי והן על ייחודיות שיתוף הפעולה הנוכחי.

את האירוע חתם הרב מרדכי בלוי, בסכמו: "מועדון 'ילדי ספר' הינו בשורה חינוכית מעודדת, אשר תביא לידי ביטוי את היכולות הסגוליות של ילדי החינוך החרדי".הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. עלוב מגוחך נגררים אחר פלדהיים  

  שוקי

 2. אור החיים רשת פצצה  

  דוד

 3. תערובת  

  רפאל

 4. לספרי אור החיים עלו והצליחו מחיל אל חיל  

  תרביצאי

 5. גורים לא מקפידים על מחיצה כשמדובר בביזנס?  (ל”ת)

  גרגר

 6. משפחה של יחצנים  

  אלי

 7. עיתונאי מנחה מסיבת עיתונאים???  (ל”ת)

  ירושלמי

 8. ספרי אור החיים  

  יוסי