כ"א אייר התשפ"ד
29.05.2024

ה'חברותא של הרב' • הרב אליהו יעקבוביץ זצ"ל

לפני כחצי שנה חלה הרב אליהו אליעזר יעקובביץ' במחלה קשה, ובשבוע האחרון התדרדר מצבו • בערב שבת נפטר באנגליה • הותיר אחריו 12 ילדים • ארונו יגיע הערב

ה'חברותא של הרב' •  הרב אליהו יעקבוביץ זצ"לברוך דיין האמת: בבית החולים בגייטסהד שבאנגליה נפטר בערב שבת הרב אליהו אליעזר יעקבוביץ זצ"ל, לאחר חצי שנה בה סבל ממחלה קשה. בשבוע האחרון סבל מהתייבשות ומדלקת ריאות, שדרדרו את מצבו, ובבתי הכנסת נערכו תפילות רבים לרפואת רבי אליהו אליעזר בן דינה בריינדל. אך למרבה הצער, בערב שבת החזיר את נשמתו ליוצרה.

המנוח ז"ל נולד בגרמניה לאביו הרב חיים יוסף זצ"ל. כשהגיע לפרקו נישא לרעייתו, בתו של הרב הגאון רבי ישראל ארנטרוי זצ"ל. במשך שנים התגורר בעיירה גייטסהד באנגליה, אך בעשור האחרון עבר להתגורר במודיעין עילית, סמוך לבתו.

"כל חייו הקדיש את עצמו לתורה ולא פסיק פומיה מגירסה. למרות גילו המופלג היה יושב ולומד כאברך מהשורה בכולל יחד עם הרב ישראל זיכרמן - רבה של אחוזת ברכפלד בהתמדה מופלגת. הוא היה אציל המידות. עדינות הנפש ניכרה על פניו. תמיד דאג להיות נחבא אל הכלים, וקיבל את ייסוריו באהבה",מספר אחד מבני המשפחה ל'בחדרי חרדים'.

הותיר אחריו את רעייתו ו-12 ילדים, נכדים ונכדות, כולם ממשיכים את דרכו בתורה ועבודת ה'.

ארונו יגיע היום (א) לישראל בטיסת אל על, בשעה 21:15.

מסע הלוויתו ייצא הערב בשעה 23:00 מבית הלוויות שמגר להר המנוחות, שם ייטמן למנוחת עולמים.
תורה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 5 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד