1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. אנ"ש

צפו: במי נזכר ראש העיר כששר 'קה אכסוף'

ראש עיריית אלעד, נאם אתמול בכנס האחדות בעירו, שנערך במלאות 3 שנים להירצחו של בן העיר, והפתיע את הנוכחות באומרו, כי הוא נזכר בו בכל ליל שבת, עת הוא משורר עם בני משפחתו את הזמר העתיק 'קה אכסוף'
איציק מן, כ"ו סיון תשע"ז 20/06/2017 10:39

אהרן ברוך ליבוביץ' ישראל פרוש, צילום: אהרן ברוך ליבוביץ'ראש העיר אלעד ישראל פרוש, ריגש "כשאני שר עם הילדים ק'ה אכסוף - אני נזכר באייל יפרח ז"ל".

ביום אחדות וכינוס מיוחד, שנערך אתמול (שני) לנשות העיר אלעד, באולם הספורט בעיר, במלאות שלוש שנים, להירצחו של תושב העיר, הבחור אייל יפרח ז"ל, ריגש ראש העיר את המשתתפות כשסיפר כי "כל ליל שבת כשהוא שר עם ילדיו את השיר 'קה אכסוף' הוא נזכר באייל ז"ל שאהב את השיר עד מאוד".

צפו בתיעוד:


ראש העיר ישראל פרוש, אף שיבח את הקהילה הדתייה בעיר ובירך את משפחת יפרח על תרומתם לכינוסי האחדות: "האחדות הקיימת כיום בעיר אלעד, בין כל העדות והמגזרים, עומדת לזכותו של אייל ז"ל בשמים", אמר פרוש.

איריס יפרח, אמו של אייל ז"ל, ביקשה להודות לנשים שהגיעו למען האחדות לכינוס, ושיתפה את המשתתפות ב"המשכיות לחיות בשמחה, על הבחירה שלנו בחיים - כאן ביחד באלעד, בעיר שהיא כ"כ אוהבת".

בנוסף, חיזקו את המשתתפות זוג המפורסמים שחזרו בתשובה עדן הראל ועודד מנשה שסיפרו על האמונה והביטחון בהשי"ת ועל חייהם האישיים.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. שקולה כתרי"ג, ונקנית בייסורים.  (ל”ת)


 2. לבחדרי  


 3. מה בדיוק מפתיע?  (ל”ת)


 4. מה בדיוק מפתיע?  (ל”ת)


 5. כששרוליק שר "וגם חרבונא" הוא מציק לתושבים  

  מלכי

 6. פורוש שר ובאלעד בוכים  

  אזרח באלעד

 7. מרגש כמעט כמו...  

  משבויי אלעד

;