1. עמוד הבית
  2. תיירות
  3. חוצלארץ

חברת התיירות "חופש ותעופה" נסגרה בפתאומיות - אלפי לקוחות אובדי עצות

עשרות סוכני הנסיעות שעבדו עם החברה נאלצים מחפשים פתרונות ללקוחותיהם, שטיסותיהם המתוכננות לקיץ בוטלו ללא הסבר • מנכ"ל החברה ועובדי משרדיה "נעלמו"
גילי מלניצקי, The Marker, א' תמוז תשע"ז 25/06/2017 21:24

בחדרי חרדים לוגו צילום אילוסטרציה: פלאש 90"לצערנו הננו להודיעך כי פעילות חופש ותעופה בע"מ הופסקה והמשרד נסגר. בנסיבות אלו, ההזמנות ללקוחותיכם מבוטלות" - בעקבות הודעה זו נאלצו היום (א') עשרות סוכני נסיעות שעבדו עם חברת התיירות חופש ותעופה לחפש פתרונות לאלפי לקוחותיהם, שהחברה היתה מעורבת בהרכבה ובארגון של חבילות התיירות שרכשו.

עיקר פעילותה של חופש ותעופה היתה ארגון טיסות צ'רטרים לאיי יוון ולאיטליה והיא פעלה בעיקר בחודשי הקיץ, שיא עונת התיירות. החברה אירגנה טיסות שכר ופעלה רבות עם חברת התעופה האיטלקית נאוס (neos), כששיווקה את הטיסות לבודדים או בסיטונות. החברה פעלה בעבר גם עם רכישת מקומות בטיסות טראנס וויה וג'רמן ווינגס.

חופש ותעופה עבדה מול סוכני הנסיעות - והם אלו שנדרשים עתה לספק תשובות לנוסעים שטיסותיהם בקיץ הקרוב בוטלו, ללא הסבר. לפי הערכות מדובר באלפים שרכשו חבילות נופש דרך הסוכנויות. את מנכ"ל החברה גדעון בן דורי התקשו הסוכנים להשיג, במשרדי החברה לא התקבל מענה משעות אחר הצהריים ולא התקבל הסבר להפסקת הפעילות ללא התראה מוקדמת.

חלק מהסוכנים שרכשו מקומות בסיטונות מנסים להתאגד אל מול חברות התעופה, ובכך להבטיח את הטיסות. קבוצת הדקה ה-,90 למשל, הודיעה כיל ללקוחות שנמצאים בחו"ל וקיים חשש לטיסת החזור שלהם יוצעו פתרונות, ולקוחות שטרם יצאו מישראל ולא תימצא להם חלופה יקבלו את מלוא כספם בחזרה. לנוסעים מומלץ להתעדכן ישירות מול סוכן הנסיעות.

השיווק הישיר ללקוחות היה בשולי הפעילות של חופש ותעופה, דרך האתר "חופש פור יו", שאיננו פעיל בשעה זו.

מהחברה לא התקבלה תגובה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. חופשה  

    אחת

  2. למה סתם להשים תמונה של חברה אחרת ולהשמיץ?