1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. היכלי הישיבות

הביקורת במיר: 'פייק ביקורת' לקראת שימוע

הביקורת היום בישיבת מיר לא נערכה על ידי פקחי משרד החינוך, אלא ביוזמת ישיבת מיר ומשרד רואה החשבון שלה
משה ויסברג, ג' תמוז תשע"ז 27/06/2017 23:42

שוקי לרר ישיבת מיר. צילום: שוקי לרר"פייק ביקורת": הביקורת היום (ג) בישיבת מיר לא נערכה על ידי משרד החינוך, אלא ביוזמת ישיבת מיר, כך נודע ל'בחדרי חרדים'.

כפי שדווח ב'בחדרי חרדים', היום בוצעה ביקורת, בשעות אחר הצהריים לישיבה הגדולה בישראל - ישיבת מיר בשכונת בית ישראל בירושלים, זאת לאחר שהביקורות הקודמת לא צלחו.

כפי שדווח בביקורת הקודמת ביקשו הפקחים לבדוק לפי אותיות אקראיות כמדגם והביקורת נפסלה. בישיבה לא אהבו את הביקורת ודרשו ביקורת כוללת של כל הישיבה. הפקחים הגיעו שוב ומשרד הישיבה היה סגור מה שגרם לפסילת הישיבה.

היום שוב נערכה ביקורת והפקחים התמקמו בחדר האוכל של 'בית ישעיה' שם הם ביקשו את הבחורים והאברכים באותיות ט', ל', נ', ע' להופיע.

בישיבה נרשם לחץ כבד והודעות טלפוניות נשלחו לכלל האברכים הלומדים בבתי המדרש הסמוכים להגיע לביקורת גם ראש הישיבה הגרא"י פינקל עבר בבתי המדרש וזירז את הבחורים להגיע לביקורת יחד עם אברך שעמד עם הפקחים מטעם ועבר איתם על השמות.

אך כאמור, גורמים במשרד החינוך אומרים ל'בחדרי חרדים' כי מדובר בביקורת עצמאית ביוזמת משרד עו"ד של הישיבה לבדיקה עצמאית לקראת שימוע וביקורת שתערך לישיבה בקרוב.

המודעות שהישיבה תלתה

עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הביקורות, הוצאת לעז על לומדי התורה.  

    שריר

  2. יפה תורה עם דרך ארץ. שיגיעת שניהם, שניהם, משכחת עוון. שניהם, דבחד מינייהו לא סגי......  (ל”ת)


  3. כל העולם כולו פייק ניוז?!  


  4. כל המשים על ליבו, שיעסוק בתורה, ולא יעשה מלאכה, ויתפרנס מן הצדקה-הרי זה חילל את ה'-וביזה את התורה-וכיבה את מאור הדת-וגרם רעה לעצמו-ונטל חייו מן העולם  (ל”ת)

    וכתב הרמב"ם וז"ל :

;