1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חוץ

איקאה שלחה מעצבים לקבל השראה ממאדים

החברה חשפה כי שלחה צוות של מעצבים לבלות שלושה ימים בתחנת מחקר ביוטה, המדמה חיים על כוכב מאדים. "רוצה לראות כיצד סביבת מגורים במאדים יכולה להפוך לביתית"
TheMarkerכ"ד סיון תשע"ז 18/06/2017 22:28

בחדרי חרדים לוגו צילום: pixabayבכנס השנתי האחרון של איקאה, המציינת מדי שנה את יום העיצוב הדמוקרטי, החברה חשפה את שיתופי הפעולה והחידושים האחרונים שלה – התמקדות בבני דור המילניום ובמסעות לחלל. איקאה חשפה כי שלחה משלחת של מעצבים לחיות בסימולטור של מאדים שנמצאה ביוטה, ארה"ב, לאחר ששמעה כי נאס"א וקבוצת סטודנטים שוודים לעיצוב תעשייתי עובדים על תכנון של מה שיידרש לשהות בת שלוש שנים במשימה במאדים – ביקשה להצטרף להכנות.

באתר החברה נכתב כי "צוות איקאה רוצה לראות כיצד סביבת מגורים במאדים יכולה להפוך לביתית. כדי להתמודד עם האתגר, הצוות ישהה שלושה ימים בתחנת המחקר 'מארס דזרט' - אזור המדמה סביבה של חללית. אסטרונאוטים אמיתיים שהו בתחנה הזו עד שלוש שנים כדי להתכונן לדבר האמיתי. יחד עם קונסטנס אדמס, מהנדס חלל, הם הולכים לעבור גרסה מקוצרת של תוכנית האימון למאדים".

"זה מטורף, זו חוויה כיפית. אנחנו לגמרי מבודדים מהעולם לשלושה ימים כדי לקבל טעימה ממה שאסטרונאוטים עושים במשך שלוש שנים. זה מזכיר את תחושת האומללות של לעשות קמפינג".
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;