י"ח סיון התשפ"ד
24.06.2024

שלושים לפטירת הילדה חיה הדר ג׳רופי: החסידים התוועדו • תיעוד דומע

‏מאות השתתפו ביום חמישי האחרון, בכנס התעוררות והתוועדות חסידית שהתקיים עם סיום ימי השלושים של הילדה חיה הדר ג'רופי ע"ה, בת ה- 7 שנפטרה לפני חודש לאחר שחלתה במחלה קשה מזה חמש שנים • תיעוד דומע

שלושים לפטירת הילדה חיה הדר ג׳רופי: החסידים התוועדו • תיעוד דומע‏מאות מחסידי חב"ד, חברים ובני משפחה, השתתפו ביום חמישי האחרון, בכנס התעוררות והתוועדות חסידית שהתקיים עם סיום ימי השלושים של הילדה חיה הדר ג'רופי ע"ה, בת ה- 7 שנפטרה לפני חודש לאחר שחלתה במחלה קשה מזה חמש שנים.

הכינוס המרגש נערך בבית הכנסת 'בית מנחם' של צעירי חב"ד ברחובות. בכנס נשאו דברים הסבים הרב מנחם שמח והרב סעדיה ג׳רופי, הרב מנחם מנדל גלוכובסקי רב קהילת חב״ד ברחובות, ובנו הרב יחיאל גלוכובסקי רב בית הכנסת, ידיד המשפחה השליח הרב יחיאל קוצר והמשפיע הרב זושא פויזנר.

הסבא הרב סעדיה ג'רופי אמר מאמרי חסידות מהרבי, הרב מנחם שמח עשה סיום על סדר משניות שנלמדו בימי השלושים.

הדוד הרב רפאל בוסי קרא מכתב מהרבי ברוח האירועים. הרב יחיאל קוצר סיפר על ימי ילדותו בבית משפחת הסבא הרב ג'רופי ועורר את הציבור והמשפחה להתחזק ברוח השליחות ולהמשיך בהפצת האור של הילדה חיה הדר ביתר שאת. הרב גלוכובסקי הפתיע את הקהל והכריז על מקווה טהרה חדש מהמפוארים בארץ שיוקם ברחובות לע״נ חיה הדר וקרא לציבור להתגייס להצלחת הפרויקט ולהתחזקות באחדות ובשמחה לעילוי נשמתה.

רב בית הכנסת הרב יחיאל גלוכובסקי העלה על נס את הפעולות הרבות שנעשות לעילוי נשמתה, ספר התורה המיוחד לאחדות ישראל שנכתב לעילוי נשמתה, ספריה מיוחדת שהוקמה בבית הכנסת ועוד פעולות רבות, והזכיר את קידוש השם והאחדות שהצליחה לגרום ילדה קטנה כל כך בזמן מועט כך כך, וקרא להמשיך ברוח זו גם כעת.

בחלק השני של הערב התוועד עם הנאספים המשפיע הרב זושא פוזנר שריתק את הקהל בסיפורים מבית רבי ודיבר על מהות יום חג הגאולה יב׳ תמוז וקישר בין האירועים. הנחה את הכינוס ר' אפרים קמיסר.

חיה הדר גרופי עצרת מספד שלושים התוועדות

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד