1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. ערוץ הכנסת

צפו: נתניהו שבר שתיקה בראיון לערוץ 20

ראש הממשלה בנימין נתניהו שבר הערב שתיקה, והעניק ראיון לערוץ 20 שבו הוא השיב לראשונה מול המצלמות לחשדות נגדו, בעיקר סביב עסקת הצוללות • "יש כאן ניסיון לייצר אש מלאכותית. הכל ממסומך ומתועד" • צפו בראיון המלא
יעקב גרודקה, כ' תמוז תשע"ז 14/07/2017 00:24

ע עראש הממשלה בנימין נתניהו שבר הערב שתיקה, והעניק ראיון לערוץ 20 שבו הוא השיב לראשונה מול המצלמות לחשדות נגדו, בעיקר סביב עסקת הצוללות. צפו בראיון המלא.


צילום: ערוץ 20

בתחילת דבריו אמר נתניהו כי "אנחנו בעיצומו של קמפיין תקשורתי חסר תקדים שמטרתו להחליף את השלטון, אני בחרתי שלא להגיש את הלחי השנייה אלא להתראיין כאן בערוץ 20. כל התקשורת מגוייסת למסע הזה. יש כאן ניסיון לייצר אש מלאכותית".

לדבריו, "הצוללות מבטיחות את הקיום של מדינת ישראל. אני רציתי שש ואפילו יותר - היה מי שרצה חמש היה וויכוח והוכרע, קיבלנו את ההכרעה, הכל ממסומך ומתועד. הרי חוקרים את זה חודשים אבל יודעים שאין שם כלום".

עוד הוא הוסיף כי "שמרון ופילבר, אני מכיר אותם כאנשים ישרים וערכיים, אני בטוח ואין לי שום ספק שלא יהיה שום דבר שיצמד להם, אבל אין שום קשר אלי והם גם אומרים את זה, גם משרד המשפטים אמר את זה".

לדבריו, "ההחלטות לגבי הצוללות וגרמניה, הם נושאים רגישים וחשובים לעתידה של מדינת ישראל. הדיון הזה לא צריך להתקיים בציבור, הוא גורם נזק אמיתית למדינת ישראל. החוקרים יודעים את זה, כולם יודעים את זה. יודעים שאני לא חשוד. דבר אחד אני יכול להגיד, להשתמש בדבר הזה לסכן את ביטחונה של מדינת ישראל כדי לנסות להפיל ראש ממשלה, וזה מה שקורה כאן זה חסר אחריות".

על הפרסומים בתקשורת אמר ראש הממשלה כי "זו שיטה ממש סובייטית. לוקחים דבר שאין לו קשר אלי ושמים תמונה שלי יורד ועולה בצוללת - זו השיטה. אני לא מכיר את מיקי גנור. אני לא חשוד ולא עשיתי כלום לא ראוי על פי היועץ המשפטי לממשלה, להפך, עשיתי דבר ראוי מאוד. אני המחסום לפני עליית השמאל וצריך לסלק אותי, זה הצליח להם בעבר. לא צוללות, לא דובים, לא זבובים וגם לא בזק".

הוא תקף את רביב דרוקר כינה אותו "א גרוייסע עיתונאי" ואמר: "ה"עיתונאי" דרוקר - כדאי שיבדוק את העובדה שמורסי נפל ב-2013, אבל יותר מזה אני לא רוצה לדבר על הצוללות כי זה בטחון לאומי. דרוקר הזה הולך, מצטרף להפגנה בלתי חוקית ליד הבית של היועמ"ש שמטרתה להפיל אותי. איזה עיתונאים אלו? הפגנה שממומנת ע"י הקרן החדשה לישראל".

לדבריו, "הפרשות יסתיימו בלא כלום. אני מאמין שיתברר מהר מאוד שלא יהיה שם כלום. אני מעריך שכפי שאמר עורכך דינו של שמרון - עמית חדד שזה יסתיים בכלום ושיאכלו כאן את הכובע - הוא יודע על מה הוא מדבר".

נתניהו תקף גם את יאיר לפיד ואמר: "תראה את האיפה ואיפה של התקשורת שנותנת כזו במה ליאיר לפיד. המפלגה שלך לפיד נקנסה על שימוש לרעה בניצולי שואה". לסיום אמר: "אני חושב שהממשלה יציבה מאוד וכי הבחירות יהיו במועדן".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אבי גבאי יו"ר העבודה שימש כמנכ"ל בזק עד ל 2013 והוא ככל הנראה מעורב בפרשת בזק שהתחילה בזמן כהונתו כמנכל החברה  (ל”ת)


  • וכי לא ביבי במעשיו מכרנו. אותנו ואת גדולינו. ואת זרע זרעינו לשיעבוד עולם לעסקני רשיעי ? (ל”ת)


 2. מלא אמרתם?~!  (ל”ת)

  חן

 3. ביבי בכיין חרטטן  (ל”ת)

  רוני

  • כל הפוסל במומו פוסל - כנראה אתה לא מתקרב ללכלוך של הציפורניים של ביבי (ל”ת)

   דודי

 4. ימים טובים בפתח:  

  איריס

  • שום קומבינה לא יעזור ל0מאול הפשיסטי, לעם נמאס ובעט בכם חזק (ל”ת)

   יעל - בת ים

  • הוח של הפשיסטים תעבור מהר מאוד ברוח של קדושה ושוב השמאל יהיה עם ראש מורכן כמו שאובמה והילרי הפסידו... (ל”ת)


 5. הוא זכאי.  

  שריר

 6. ב92 העם בחר ברבין מכל הלב עם 44 מנדטים אז אל תסלף  (ל”ת)

  יניב

 7. שקרניהו  

  יוני

  • הטוק בקים של השמאל עמוק בתוך האתר החרדי - יפה, יפה, - רק כרגע אתם נמצאים עם הראש תרנגול על הריצפה עוד מעט התרנגול גם יפסיק לרוץ. התשקורת אט אט הופכל ל (ל”ת)


 8. מה זה הסאונד הגרוע הזה כשהמראיינים מדברים  

  עידו

 9. הבן אדם יודע להתבטאות  (ל”ת)


 10. בעזרת ה' יתברך ביבי בנימין נתניהו יעלה מעלה מעלה גם בתורה וגם בהצלחתו וה' יתברך ישמור אותו מכל השונאים ומבקשי רעתו והפ יפלו ברשתם אמן כן יהי רצון  (ל”ת)

  בנימין נתניהו מלך עכשיו ובע"ה עד יבוא שילה

 11. אבי יכול להיות גבאי של הבית כנסת בכנסת  

  גבאי

 12. נמאס לבני ישראל מהתקשורת השמאלנית/ערבית/חמסניקית  (ל”ת)

  נמאס

 13. ביבי  

  יהודי