1. עמוד הבית
  2. מוזיקה
  3. מוזיקה

דודי קנופלר ו'מלכות' מרגשים בסמטאות: 'נחמו' • קליפ

רגע לפני הופעת אלבום הבכורה של כוכב הזמר הצעיר דודי קנופלר מארה"ב, קבלו טעימה ראשונה לצפייה – קליפ רשמי על יצירת הפאר שמתוך האלבום 'נחמו', אותו מגיש דודי בין מבואות ירושלים יחד עם מקהלת 'מלכות' • צפו
קובי הר צבי. צילום: נתי אלבר, י"ד אב תשע"ז 06/08/2017 10:42

דודי קנופלר מלכותרגע לפני הופעת אלבום הבכורה של כוכב הזמר הצעיר דודי קנופלר מארה"ב, קבלו טעימה ראשונה לצפייה – קליפ רשמי על יצירת הפאר שמתוך האלבום – 'נחמו', אותו מגיש דודי בין מבואות ירושלים יחד עם מקהלת 'מלכות'.

בשיר הרואה אור בימי נחמה אלו, המציין גם קמבק מפתיע ליצירתו של המלחין האגדי הרב ברוך צ'ייט, מקבלים ביטוי יגון הגלות לצד תקוות הגאולה, כאשר בין מוטיביו מסתתרים דברי נחמת הנביא יחד עם ייסורי הלב היהודי בציפייתו לבניין ירושלים.

עדשת המצלמה מתפתלת בינות למבואותיה של ירושלים העתיקה, עוברת דרך הכותל המערבי וסוקרת בהתרגשות את ירושלים של מעלה, כשברקע הצלילים הנוגים בוקעים מפי דודי וחברי מקהלת 'מלכות' בניצוחו של פנחס ביכלר.

הצטרפו אליהם בתפילה חרישית.קרדיטים:
לחן: הרב ברוך צ'ייט עיבוד: צבי בלומנפלד עיבוד קולי: פנחס ביכלר קולות: מקהלת מלכות מיקס: חיים גוטסמן צילום ועריכה: נתי אלבר מנהל צילום טכני: מיכאל צי יח"צ: פישל רוזנפלד ניו-מדיה: בחזית תודות: יוסי ישכיל ואלימלך אלטמן תודה מיוחדת להנהלת ישיבת אש התורה, ירושלים
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;