1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

שבוע אחרי: השוטרים שבו למאה שערים ועצרו חשוד כפעיל מרכזי בהפגנות

עשרות שוטרים פשטו לפנות בוקר על שכונת מאה שערים ועצרו שניים • אחד מהם בגין השתתפות בהפרות סדר בשבוע שעבר
אלי שלזינגר, כ"ד אב תשע"ז 16/08/2017 09:07

יונתן זינדל פלאש 90 מעצרים במאה שערים בשבוע שעבר, צילום: יונתן זינדל, פלאש 90שבוע אחרי הפשיטה על משרדי "מרכז ההצלה" במאה שערים והאלימות שהופעלה כלפי השוטרים, המשטרה עצרה חשוד בהפרות הסדר במאה שערים.

בשעה 5:00 לפנות בוקר בזמן שמרבית תושבי השכונה ישנים, כוחות משטרה נכנסו לשכונת מאה שערים בירושלים ועצרו תושב המקום החשוד כי נטל חלק פעיל בהפרות הסדר בשבוע שעבר במסגרת הפשיטה על משרדי "מרכז ההצלה" העוסק במאבק נגד גיוס חרדים לצה"ל.


צילום: Moshe Blau ומחאות החרדים הקיצוניים

כמו בשבוע שעבר, שוטרי ימ"ר ירושלים הגיעו לביתו של החשוד כשבידיהם צו חיפוש ומעצר שהוצא על ידי בית משפט השלום בבירה. כאמור, הוא אותר ונעצר.

למרות השעה המוקדמת, השמועה על פעילות המשטרה לא עברה בשקט ותוך זמן קצר ועם ביצוע המעצר, החלו להתגודד ברחוב עין יעקב בשוק מאה שערים עשרות תושבים קיצונין שקראו קריאות, ידו אבנים, השליכו חפצים לעבר השוטרים, ודרדרו פחים במטרה לחסום צירי תנועה ובכך לנסות לשבש ולסכל את פעולת השוטרים.

השוטרים עצרו תושב נוסף החשוד כי הפר את הסדר וניסה למנוע את ביצוע המעצר.

במהלך הפשיטה של ימ"ר ירושלים בשבוע שעבר על משרדי "מרכז ההצלה" ברחוב חברת ש"ס באמצעות צו בית משפט, נעצרו ארבעה חשודים שהמשטרה ביקשה להאריך את מעצרם, אולם הטענה לפיה נוכחותם במשרד מעידה על מעורבותם בפעילות בלתי חוקית - נדחו בבית משפט השלום ואף בערר לבית משפט המחוזי.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. משטרת ישראל מה המשחקים אם אתם רצינים תרמסו את הסיקריק הנאציזום ביד קשה ובכדון ברזל ותשמידו מחבלי תלמידי נאסרללה ימ"ש  (ל”ת)

    יהודי ולא סיקריק

  2. הבלדוזור שהרס את בית המחבל בחלמיש היה צריך להמשיך עבודתו אצל המחבלים ממא"ש  (ל”ת)


;