1. עמוד הבית
 2. יהדות
 3. מחשבה יהודית

פרשנות מרתקת לנבואה: ליקוי החמה הקרוב ישפיע על צפון קוריאה

המיסטיקה היהודית מסקרנת את העולם - פרשנות עתידית שנתן הרב ברגר מעלון 'פנינים' על דברים שכתב ה'ילקוט משה' פורסמה בעולם. ליקוי החמה הקרוב קשור למתח ארצות הברית וצפון קוריאה ואף יביא להפלת הרודן • מרתק
יענקי פרבר, כ"ה אב תשע"ז 17/08/2017 14:34

צלם:פלאש 90 ליקוי חמה. צילום: פלאש 90ליקוי חמה שיתרחש בחודש הבא יביא לסופו של הרודן. כך מתאר ספר שנכתב לפני יותר ממאה שנה, ואשר הכותב חזה את ליקוי החמה שיתרחש בשבוע הבא, ומתאר את תוצאות המאבק בין ארצות הברית לצפון קוריאה.

אתר "ברייקינג ישראל ניוז" פרסם על נבואה שנכתבה בספר "ילקוט משה". לפני יותר ממאה שנה.

הרב יוסף ברגר, בן האדמו"ר ממישקולץ, שמוכר לכולנו כעורך העלון הפופולרי ‘פנינים’ אמר לאתר "ברייקינג ניוז ישראל", כי "הנבואה קובעת שכשיהיה ליקוי חמה בתחילת חודש אלול, כפי שיקרה בשבוע הבא, מנהיגי המזרח יסבלו רבות".

בשבוע הבא יתרחש ליקוי חמה נדיר שיעבור על פני כל רחבי ארצות הברית, תופעה אסטרונומית זו, הייחודית בכל מערכת השמש, מתוארת כאזהרה אלוקית המכוונת במיוחד לארצות הברית. כך מתאר האתר לקוראיו.

ב -21 באוגוסט, יהיה ליקוי חמה מצפון מערב ארה"ב אל דרום מזרח האוקיינוס האטלנטי. הליקוי יתרחש ביום האחרון של החודש העברי של חודש אב, שהוא היום בו אומרים סליחות ל'יום כיפור קטן'. האתר מתאר את היום הזה, כיום שלמחרת בבוקר - אחרי הליקוי יתחילו היהודים לתקוע בשופר כל בוקר במשך 40 יום עד יום כיפור, מאחר וזה תואם את 40 הימים שהיה משה רבינו בשמיים.

רבי משה בן ישראל בנימין כתב ספר בשם 'ילקוט משה' בשנת 1894 והודפס במונקטש, בדפוס המפורסם של משפחת בלייער.

שם נכתב שליקוי החמה בתחילת חודש אלול הוא "סימן רע במיוחד", לפי הרב ברגר, מדובר על מנהיגי המזרח ולטענתו זה הנשיא הצפון קוריאני, שיסבול אם ימשיך להתגרות בארצות הברית. הרב ברגר הוסיף שצפויות להתרחש אסונות נוספים, כמו סופות ומוות של בעלי חיים, בנוסף הרב ברגר אומר "הגויים חייבים לקיים את שבע מצוות בנח, אחרת הם יהיו במצב קשה".

בדיוק כפי שמכת החושך המקורית במצרים, נועדה להזהיר את מצרים, אומר הרב לזר ברודי, רב ומורה באמריקה, "במיסטיקה היהודית, השמש מייצגת את אומות העולם, והירח מייצג את ישראל", אמר הרב ברודי "הליקוי הזה הוא רק מעל ארצות הברית, זו צעקה מלמעלה שאומרת, אמריקה, תחזרי אל הקב"ה ותשללי את כל הלגליזציה שלך מה שהתורה קוראת תועבות".

הרב ברודי הוסיף כי "ליקוי הירח הזה אמר לי שיש פגם באמונת היהודים, ואני לא מדבר על הלא-דתיים, היהודים הדתיים צריכים לחזור בתשובה עוד יותר, אמונה ומצוות מרימות אותנו מעל הכוכבים, ואז אנחנו לא צריכים לדאוג לגבי מה שקורה בעולם".

"אבל כאשר היהודים נאחזים בדרכי החיים האמריקאיות", הזהיר הרב ברודי, "אנחנו מאבדים את הקשר עם הקב"ה".

כאמור, בימים האחרונים איים טראמפ על צפון קוריאה, כי אם תמשיך לאיים על ארה"ב, הוא ישפוך עליהם אש וגופרית, וזה מה שהביא את הרב ברגר לשלוף את הנבואה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ליקויים  


 2. אותות השמיים  


 3. לא הבנתי, מה הוא כותב בסוף על ליקוי ירח ועם ישראל, הרי מדובר על ליקוי חמה לא לבנה?  (ל”ת)


 4. יש מצווה להתפלל לקץ הימין ולא לקץ הימים  (ל”ת)

  לפי ספר הזוהר

 5. יוסי ברגר שרלטן ורמאי  

  רן

  • יוסל ברגר אדם חביב ונחמד ונוח על הבריות ואיזו רשעות ככה ללכלך על בן אדם עם שמו המלא כשאתה מסתתר מאחורי שם בדוי מי אתה ? (ל”ת)

   סב

  • לשון הרע (ל”ת)

   יוסי

 6. ליקוי חמה מעיד אולי שיניב בן משיח וליפא שצלמר לא ישתתפו בשמחת בית השובבה של מישקלוץ....  (ל”ת)

  פחחחחח

 7. יהודים יהודים בואו הבייתה ,לא רוצים ! הזאב ...  


 8. לא להילחץ  

  היסטוריה

 9. ליקוי חמה רע לגויים  

  אילן