1. עמוד הבית
 2. מוזיקה
 3. לייבלה

זוג המפורסמים שהפכו לחרדים חובקים ילד שישי

מזל טוב לזוג המפורסמים הישראלים, עודד מנשה ורעייתו עדן הראל, לרגל הולדת הבן - שישי במספר עבור עדן • עם השנים עברו בני הזוג תהליך התקרבות לדת, וכיום הם שומרים מצוות קלה כבחמורה
איציק מן, י"ב אלול תשע"ז 03/09/2017 18:05

מנשה והגר"י אדלשטיין זצ"ל עודד מנשה מתפלל לצד רבי יעקב אדלשטיין זצ"למזל טוב לזוג המפורסמים הישראלים, עודד מנשה ורעייתו עדן הראל, לרגל הולדת הבן. הראל ילדה בסוף השבוע את הילד השישי בבית החולים לניאדו שבנתניה.

לעודד מנשה ועדן הראל, שנישאו לפני כעשור, יש ארבעה ילדים משותפים, ולהראל יש בן נוסף מנישואיה הראשונים. עם השנים עברו בני הזוג תהליך התקרבות לדת, וכיום הם שומרים מצוות קלה כבחמורה.

השניים נחשבים למגישי טלויזיה, שחקנים וכוכבים מוערכים. הם עשו את כל הדרך חזרה, עד שלפני שנה וחצי, פירסמנו כאן ב'בחדרי' שעדן הגיעה למצב חרדי אידיאלי - כך לפחות מהבחינה החיצונית - שבו היא נראית כמו כל חרדית, (יהיו שיאמרו חרדית-מודרנית), המתהלכת ברחובות הערים החרדיות השונות.

בני הזוג מקיימים כיום הרצאות ברחבי הארץ, על זוגיות, התקרבות לקב"ה, משפחה, חינוך ילדים ועוד.

איילה ברק, המנהלת  האישית של עדן הראל, מסרה: "תודה על הברכות. עדן השתחררה וכעת נמצאת בביתה".לפני כחצי שנה, התראיין השחקן עודד מנשה ל'בחדרי חרדים' וסיפר על הקשר שהיה לו עם הגר"י אדלשטיין זצ"ל, "בשנת 2013 התחלתי להתפלל 3 תפילות ביום, לשמור שבת ולקיים את המצוות קלה כבחמורה, הייתי מקפיד להגיע מידי בוקר להתפלל שחרית עם הרב בבית הכנסת, במבואה שלו ברחוב רבינו תם 4. בכל ברכת כהנים הוא היה מברך אותי עם הטלית. זה היה מרגש מאוד, פשוט התמכרתי לברכה של הרב".


עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. "חרדים"  (ל”ת)


  • חוזרים בתשובה מהחרדיות חזרה ליהדות בריאה. (ל”ת)


  • בדיוק... אני שחובש כיפה סרוגה פשוטה ומעודי לא ישבתי בישיבה גבוהה הריני אלטע איד לידם 

   הם סלבריטאי מגזר ליצנים

 2. מזל טוב ענק  (ל”ת)

  חיה

 3. יקראו לו יעקב ע"ש הרב?  (ל”ת)

  זליג

 4. מזל טווווובב!!!!  

  גברת כלשהיא

 5. מנשה או הראל?  

  ירח בן יומו

 6. למה השם של עדן הראל ולא מנשה?זה לא חרדי.  (ל”ת)

  יפה יוסף

;