1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

השמאל זועם: יאיר שיתף איור 'אנטישמי'

יאיר נתניהו, בנו בכורו של ראש הממשלה, מעורר שוב סערה בשמאל משום שיתף בעמוד הפייסבוק שלו – קריקטורה שלטענת השמאל יש בה ניחוח אנטישמי
יעקב גרודקה, י"ח אלול תשע"ז 09/09/2017 20:33
תגיות:

יאיר נתניהו. צילום: מארק ישראל סלאם, פלאש 90 יאיר נתניהו. צילום: פלאש90בנו בכורו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, מעורר שוב סערה בשמאל. כשעה לפני כניסת השבת, הוא שיתף בעמוד הפייסבוק שלו – קריקטורה שלטענת השמאל יש בה ניחוח אנטישמי.

תחת הכותרת 'שרשרת המזון' – נראה ג'ורג' סורוס - איל ההון היהודי האמריקאי, כשהוא מממן באמצעות שרשור את אהוד ברק, אלדד יניב ואת מני נפתלי שהיה אב הבית בבית רה"מ וכיום מנהיג את ההפגנות נגד ראש הממשלה.

פרסום הקריקטורה גרר סערה רבתי בשמאל. אהוד ברק הגיב: "זה מה שהילד שומע בבית? מה זה, גנטיקה או מחלת רוח עצמונית? לא משנה. בכל מקרה כדאי מאוד שנממן לו פסיכיאטר, ולא אבטחה ונהג צמוד".

בעקבות ההתקפות, גם בעיתון 'הארץ', הערב כתב נתניהו הבן: "חחחחח עיתון "הארץ" האנטישמי שמוחזק בבעלות של כ25% של תאגיד החדשות הנאצי לשעבר "דומון שאוברג" שהיה אחראי על הפצת תעמולה נאצית בשואה ובעליו הנוכחי היה בהיטלר יוגנד מטיף לי על אנטישמיות. בתמונה למטה- ג'פרי גולדברג, עיתונאי שמאל אמריקני המקורב מאוד לאובמה, מחווה את דעות על עיתון "הארץ" .

נתניהו הוסיף: "ברק רביד תחזור לעשות את מה שאתה יודע הכי טוב ללקק לאהוד ברק, ושחרר אותי".

מאוחר כתב יאיר נתניהו: "אני מקווה שאהוד ברח לא צייץ עלי ממקום מושבו בבוסטון(בין עסקה מפוקפקת אחת לשנייה) שהוא שיכור מוויסקי(כמו שזכור לי היטב). הגיע הזמן לגריאטר אהוד".

יו"ר האופוזיציה, ח"כ יצחק הרצוג כתב בתגובה: "כל יהודי צריך לחוש חלחלה ובושה מכך שקריטורה סטייל דר שטירמר יצאה ממעון ראש הממשלה הישראלי ומקבלת חיבוק מגדול האנטישמים. למחוק, להתנצל ולגנות!".

ח"כ מיקי רוזנטל הגיב ואמר כי "יאיר נתניהו בעוד פוסט אנטישמי. כדי שלא אכשל שוב בלשוני אומר רק שהמזון שהזמינה אמו משפים לא היה רק יקר, אלא ייתכן שגם מקולקל".

בתגובה השיב העיתונאי שמעון ריקלין: "כאשר נגמרים הטיעונים לשמאל הם צועקים אנטישמי. ראיתי את מה שהעלה יאיר. אפשר לאהוב ואפשר לא. אנטישמי זה לא. חלאס עם הבכיינות האוטומטית".הקריקטורה
הקריקטורההוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. זכות אביו עומדת לו.  

  שריר

  • אנטישמי מצחין לך מכאן. צא טמא 

   נחמן בן שרה

 2. האנטישמיים היחידים בסיפור זה השמאל ההזוי והבוגד  

  בן תורה

  • נכון . השמאלנים שמוכרים את היהודים צועקים אנטישמיות.  (ל”ת)

   יפה יוסף

 3. זה ממש חמוד כש"הדר שטירמר" וה0מולנים מתבכיינים...  (ל”ת)

  זה סך הכל אומנות....

 4. אם אלי ישי היה בשס זה לא היה קורה הוא היה מעמיד אותו במקום. בטוח שהם שעידו את דרעי  (ל”ת)

  הצבא של אלי

  • שסניק מטורלל שכחת את הכדורים?? (ל”ת)

   ס'ט

 5. השמאל הם האנטישמיים הכי גדולים... להם מותר הכל בשם האנרכיה... אבל ימני יצייץ משהו קטן, אוהו זה אנשימיות, גזענות, תמשיכו כך העם יקיא אותכם יותר...  (ל”ת)

  שמאל הזוי

  • אתה יותר הזוי,מגבה אנטישמיות בשם שנאת השמאל... עצוב... (ל”ת)

   יורב

 6. השמאל אבוד- אין להם דרך להתמודד עם ראש הממשלה אז תוקפים את בנו  (ל”ת)


 7. לפני המשיח האמת תתגלה והיצר הרע ישתולל לפני סופו  (ל”ת)


 8. כי רק לשמאל מותר להציג אנטישמיות. אוי ווי, גנבו להם את הקריקטורה  (ל”ת)


 9. תמונת נתניהו על תמונה נאצית  

  רמי מידן

;