1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

התחזה לחרדי וניסה לשדוד תכשיטים

המשטרה עצרה אדם החשוד כי התחזה לחרדי וניסה לבצע שוד בחנות תכשיטים באשדוד באמצעות אקדח • אתמול הוגשה הצהרת תובע בבית המשפט, ובימים הקרובים יוגש כנגדו כתב אישום
אלי שלזינגר, כ"א אלול תשע"ז 12/09/2017 16:43

חרבשלהי חודש יולי השנה התקבל דיווח במשטרה אודות ניסיון שוד שארע בחנות תכשיטים בעיר אשדוד במהלכו נכנס אל תוך החנות חשוד בלבוש הנחזה כחרדי וביקש לרכוש טבעת.

מיד לאחר בקשתו זאת, שלף אקדח והחל מתעמת עם בעל החנות, כבן 70. כשהבחין החשוד כי לקוחות נוספים מגיעים לחנות, החל החשוד נמלט מהמקום. כוחות המשטרה שהוזעקו למקום החלו באיסוף ממצאים פורנזיים בזירה ובסריקות אחר החשוד על פי תיאור אותו מסר בעל החנות אך ללא הועיל והחשוד לא אותר.

"כבר אז הבנו כי נדרשת פעילות אינטנסיבית על מנת להתחקות אחר החשוד במעשה. חזותו החרדית של החשוד עוררה בליבנו ספקות לעניין אמונתו ועל כן החקירה בחנה כיוונים שונים תוך הפעלת אמצעים מתקדמים וחדשניים המצויים ברשות משטרת ישראל", נמסר מהמשטרה.

חקירה שנערכה במשטרה בעקבות המקרה תוך איסוף מודיעיני ופעולות טכנולוגיות מבצעיות שונות הביאו למעצרו של חשוד במעשה, תושב קריית מלאכי כבן 41, והוא הועבר לחקירה במשטרה לאחר שבחיפוש שנערך בביתו אותרו פריטי לבוש ומשקפי שמש התואמים את פרטי לבושו של החשוד במעשה.

במהלך חקירותיו, תוך שמעצרו הוארך מעת לעת בבית המשפט, בחר החשוד לעיתים לשמור על זכות השתיקה, לעיתים להכחיש את החשדות שהוטחו בפניו ולעיתים גם טען כי בכלל היה בחוף הים, אליבי שהתברר כשקרי הודות לבדיקה טכנולוגית שערכו החוקרים.

אתמול, יום שני, הוגשה הצהרת תובע בבית המשפט על הכוונה להגיש כבר בימים הקרובים כתב אישום כנגד החשוד בניסיון שוד.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. נראה כמו עצניק טיפוסי  (ל”ת)

  במבט בוחן

  • שרוף משנאת חינם בצורה מטורפת כל דבר שזז אתה רואה פוטנציאל לנושא. פשוט חולה. (ל”ת)

   שם לתפילה ?

 2. חקירות ?  

  הכהן יצחק ר.

;