י"ז תמוז התשפ"ד
23.07.2024

ועדת השחרורים: הרב ברלנד ימריא לאומן

ועדת השחרורים של שירות בתי הסוהר אישרה לרב אליעזר ברלנד, מנהיג קהילת שובו בנים שהודה והורשע במעשים חמורים - לעזוב את ישראל על מנת שיוכל לטוס לאומן לראש השנה • לאור קריאתם של כמה מרבני ברסלב נרשמו מאות אנשים דרך 'קו ברסלב' למחות במידה ויגיע לאומן

צילום: יונתן זינדל, פלאש 90
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90כחצי שנה לאחר ששוחרר מהכלא כ'אסיר ברישיון', ועדת השחרורים של שירות בתי הסוהר אישרה לרב אליעזר ברלנד מנהיג קהילת שובו בנים, לעזוב את ישראל על מנת שיוכל לטוס לאומן לכבוד ראש השנה - כך דווח לראשונה בחדשות 2.

לאור קריאתם של כמה מרבני ברסלב נרשמו מאות אנשים דרך 'קו ברסלב' למחות במידה ויגיע לאומן.

\


כזכור, הרב ברלנד הודה והורשע בביצוע עבירות חמורות בנשים שהגיעו לבקש את ברכתו ובעקבות כך נדון ל-18 חודשי מאסר, כפי שסוקר בהרחבה ב'בחדרי חרדים', וצפוי היה להשתחרר בספטמבר 2017. אולם בחודש אפריל ועדת השיחרורים החליטה לקצר את עונשו ובערב חג הפסח הוא שוחרר למעצר בית מלא במלונית בבית החולים הדסה עין כרם.

חודש וחצי לאחר ששוחרר מהכלא, בתנאים של אסיר ברישיון, הרב ברלנד, העביר את כתובת מעצר הבית לביתו שלו ברחוב החומה השלישית בירושלים, כך פורסם ב'בחדרי חרדים'. היום כאמור, ועדת השחרורים אישרה את טיסתו לאומן שם ישהה במהלך ימי ראש השנה.
הרב אליעזר ברלנד אומן ועדת השחרורים ברסלב מחאה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 19 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד