1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

טעות בזיהוי? נעצר ושוחרר חשוד בתקיפת חיילת בהפגנות הפלג

בשעות הבוקר הסתובבו בלשים בקבת ביתו של החשוד ולאחר כמה שעות - נעצר. הסיבה: חשד לתקיפת החיילת בהפגנה. לאחר כמה שעות הבינו במשטרה כי טעו והחשוד שוחרר
אלי שלזינגר, ט"ז חשון תשע"ח 05/11/2017 19:27

_imagebank_orig_orig_3C7D74638CD148F3B5CD4D02CDD1E5AF.jpgחשוד בתקיפת החיילת נעמי גולן במהלך הפגנות הפלג הירושלמי, נעצר על ידי בלש משטרה, אולם לאחר מספר שעות שוחרר ללא תנאים, כך סיפרו מקורביו ל'בחדרי חרדים'.

לפני כשבועיים וחצי חיילת תועדה כשהיא מפלסת דרך לכלי רכב בהפגנות הפלג הירושלמי, תוך כדי תקיפות אלימות של המפגינים ושלה. בתיעוד של הצלם א. כהן שהופץ ברשת, נראה אדם בשנות ה-30 לחייו כשהוא בועט בה מאחור.

"בבוקר התקשרו לבית מ'דואר ישראל' כביכול, ואימתו את כתובת המגורים" סיפר החשוד למקורביו ששוחחו עם 'בחדרי'. לדבריו, במשך מספר שעות היו בלשים בשכונה עד למעצרו. "הייתי שם כמה שעות, במהלכם השוטרים הבינו כי טעו בכתובת" הוסיף בשיחה כשהוא בדרכו לביתו "ללא תנאים מגבילים" לדבריו. אולם עד לשעה זו טרם ברור האם הוא עדיין נותר בגדר חשוד.

ממשטרת ירושלים טרם נמסרה התיחסות למעצר.


תיעוד האלימות. צילום: א. כהן

מדובר בהפגנת הפלג הירושלמי בצומת הרחובות ירמיהו פינת מנחת יצחק בירושלים, שסוקרה בהרחבה ב'בחדרי חרדים'. במהלכה, חיילת שנסעה ברכב יצאה ממנו בכדי לפלס דרך והחלה להדוף את המפגינים ולבעוט בהם. הם בתגובה בעטו בה, ירקו לעברו וקרא קריאות גנאי מבישות.

במקרה שתועד בוידאו, נראית החיילת מתעמתת פיזית עם עשרות מפגינים שחוסמים מעבר כלי רכב בגופם, כאשר היא בועטת בהם על מנת להניסם. אך חלקם אינם מתרגשים ולא נשארים חייבים, מחזירים לה בבעיטות ודחיפות תוך שברקע נשמעים קריאות "שיקצה", "נבלה" ו"סתומה".

כאמור, במשטרת ירושלים נפתחה חקירה והיום בשעות הצהרים נעצר חשוד על ידי בלשי ימ"ר ירושלים והובא לחקירה, אולם הוא שוחרר ללא תנאים, לאחר שלדבריו נשלל החשד לגביו.


עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. היכן שלא הצליח המסילת ישרים... תצליח הממלכה עם נמשטרה  (ל”ת)


  • הנבל הבועט מחפש עוד אקשנים דומים לזאת (ל”ת)


 2. לבכות  (ל”ת)


 3. חייבים לתפוס את המנוול  (ל”ת)

  ברגר

 4. מסכנה............פשוט אומללה. לא מצאה תפקיד אחר?.....  (ל”ת)

  איייאיייייי

 5. למה החיילת לא נעצרה ?  (ל”ת)

  דוד

  • הם מפריעים לתנועה והיא עוזרת 

   חכמולוג

 6. למה לה מותר לבעוט באחרים, ולאחרים אסור לבעוט בה? האם המשטרה מתכונת לעצור גם אותה?  (ל”ת)

  גחח

 7. ראיתם שכנזים דוסים לבנים איך נתנהגים הא? ערבים מעזה יותר מתורבתים מהם. אלה יהודים אלה? אלה ערב ימח שמם וזכרם. שלא יקומו בבקר אמן  (ל”ת)


 8. תורה תורה חגרי שק ערב רב הקוראים לעצמם בנייך מסלפים אותך ומחללים את כבודך וקדושתך בעולם. תורה תורה החזירי להם בשיניים לא יחצו ימיהם אמן  (ל”ת)


 9. למה לא עצרו את החיילת? אנטישמיות לשמה!! אם הייתה בועטת בנכה מפגין או שמאלני ליד הבית של מנדלבליט היא הייתה בכלא.  (ל”ת)

  חיים

 10. מוג לב. לא גבר אלא יצור כלעיים  (ל”ת)

  רוני

 11. משטרה דפוקה במוח, שילכו למכור תפוחי אדמה במחנה יהודה אולי שם יצליחו  (ל”ת)


;