י"ג תמוז התשפ"ד
19.07.2024

כינוס 4,700 שלוחי חב"ד יצא לדרך • גלריה ראשונה מניו יורק

כארבעת אלפים משלוחי חב"ד ברחבי תבל מתכנסים בניו יורק לכינוס העולמי השנתי • הצלם יחזקאל איטקין מגיש גלריה מרהיבה מתפילת השלוחים, בבית המדרש של הרבי, המכונה "770", ומיום הסדנאות הראשון

כינוס 4,700 שלוחי חב"ד יצא לדרך • גלריה ראשונה מניו יורק
יחזקאל איטקיןכינוס השלוחים העולמי של חב"ד נפתח אתמול (חמישי) בניו-יורק. אלפי שלוחי חב"ד, מכל רחבי העולם, עשו את דרכם בימים האחרונים לכינוס, המנוהל על ידי ה'מרכז לענייני חינוך' - הזרוע האחראית על בתי חב"ד.

משדה התעופה עשו השלוחים את דרכם אל ציונו הקדוש של הרבי מליובאוויטש זצוק"ל בקווינס, ומשם יצאו לשכונת קראון הייטס, שבה נערך הכינוס.

לקראת הכינוס פרסם מרכז השלוחים העולמי נתונים על ההתפתחות הבלתי פוסקת של מפעל ייחודי זה. מספרם הכולל של שליחי חב"ד ברחבי תבל עומד על 4,700, והם פועלים ב-91 מדינות ברחבי העולם. השלוחים מפעילים ברחבי העולם כ-3,500 בתי חב"ד ומוסדות יהודיים. בארה"ב ובקנדה בלבד פועלות כאלף קהילות, פריסה ההופכת את חב"ד לגוף המפעיל את המספר הגדול ביותר של קהילות בצפון אמריקה, והוא שרוי במגמת עלייה מתמדת.

הכינוס ייחתם ביום ראשון בערב, במעמד הצדעה מרשים, באולם ענק בניו ג'רסי.

הצלם יחזקאל איטקין מגיש גלריה מרהיבה מתפילת השלוחים הבוקר, בבית מדרשו של הרבי, המכונה "770", ומיום הסדנאות הראשון.כינוס השלוחים 770 שליחי חבד יחזקאל איטקין

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד