י"ז תמוז התשפ"ד
23.07.2024

תיעוד מרגש: השלוחים אצל המשלח ביום שישי

רגע השיא בכינוס השלוחים העולמי: אלפי שלוחי חב"ד מכל רחבי העולם עלו ביום שישי אל ציונו הקדוש של הרבי מליובאוויטש זצ"ל • "כל שליח מביא עמו לא רק את הבקשות והתפילות הפרטיות שלו, אלא את הבקשות והתפילות של כל בני קהילתו", אומר יו"ר הכינוס הרב משה קוטלרסקי

תיעוד מרגש: השלוחים אצל המשלח ביום שישי
יחזקאל איטקיןאלפי שלוחי חב"ד מכל רחבי העולם עלו ביום שישי אל ציונו הקדוש של הרבי מליובאוויטש זצוק"ל בבית העלמין בקווינס. השלוחים נשאו תפילה עבורם ועבור בני משפחותיהם, לצד בני קהילותיהם ששיגרו באמצעותם פ"נים - פידיון נפש (פתקי בקשה) - ובהם החלטות טובות.

בשעת בוקר מוקדמת, לאחר תפילה בבית המדרש "770" בקראון הייטס, עלו המוני השלוחים אל צי של אוטובוסים, שלקח אותם היישר אל ציונו של הרבי.

רגע השיא במעמד המרגש היה, כשאחד מוותיקי השלוחים קרא את הפ"נ הכללי, שעליו חתמו אלפי השלוחים. בפ"נ ביקשו השלוחים בקשות שונות הנוגעות לחייהם ולחיי בני משפחותיהם, לקהילתם, לעם ישראל ולתושבי ארץ הקודש.

"כל שליח מביא עמו לא רק את הבקשות והתפילות הפרטיות שלו, אלא את כל הבקשות והתפילות של כל בני קהילתו", אומר יו"ר הכינוס הרב משה קוטלרסקי, "כך שבתפילת השלוחים התאחד העם היהודי בכך קצווי תבל".

הצלם יחזקאל איטקין מגיש גלריית תמונות.כינוס השלוחים חבד ליובאוויטש 770

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד