1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

משפחה לאבא נכה מתחננת: "עזרו לנו להתאים את הבית לצרכיו"

טובה, אם חרשת ועיוורת בעיין אחת לחמישה ילדים קטנים מתחננת: "לבעלי כרתו את שתי הרגלים, אין לו איך להתנייד אפילו לשירותים בבית, כל התניידות הכי קטנה היא פשוט עינויים בשביל כל המשפחה. אני כבר לא מסוגלת יותר, עזרו לנו להתאים את הבית לצרכיו, אני קורסת"
אלי כהן, י"ח כסלו תשע"ח 06/12/2017 20:32

צילום: דודי ועקנין, פלאש 90 כיסא גלגלים, צילום: פלאש 90מקרה קשה הגיע לקופת העיר בימים האחרונים, משפחת בת שבעה נפשות שאביהם כרות רגליים ומטופל דיאליזה ואימם חירשת ועיוורת בעין אחת קורסת תחת הנטל הכלכלי ומבקשת את עזרתכם.

וכך מספרת האמא: שמי טובה כהן. לבעלי יש מקרה חמור מאוד של סוכרת, הוא איבד את שני רגליו עקב זיהומים איומים, הוא עבר ניתוח לב פתוח, אנחנו נמצאים בבית החולים שלוש פעמים בשבוע, כל שבוע, בשביל הדיאליזה שלו. אני חירשת ועיוורת בעין אחת.

באמת שאין לנו חיים. אנחנו כל הזמן הולכים לבית החולים, הבית שלנו אינו מתאים לכיסא הגלגלים של בעלי. המעברים צרים מכדי שיוכל לעבור. אז הוא חי על מיטה בסלון. הוא לעולם לא יוכל לעזוב. הוא לא יכול ללכת לחדר השינה לשכב, הוא אפילו לא יכול להשתמש בשירותים.

זה משפיל וכואב בשבילו, אין לנו פרטיות, אין כבוד. אנחנו זקוקים נואשות לבית שמתאים לצרכיו.

יש לנו 5 ילדים. אחד מהם מתחתן בעוד חודשיים. אין שום דרך שנוכל לתת לה את מה שהיא צריכה, גם הילדים המסכנים שלנו סבלו כל כך הרבה מכל זה. בעלי היה תומך בנו, אבל הוא לא יכול לעבוד ככה.

אנחנו צריכים לגייס 120,000 $ בהקדם האפשרי כדי שנוכל לעבור לבית שנגיש לכיסא גלגלים, כך שבעלי לא צריך לחיות בסלון שלנו ויוכל ללכת לחדר השינה ושירותים. בשבילנו ועל הילדים שלנו. זה יהיה חלום שיתגשם.

בבקשה, בבקשה, אנחנו מתחננים.

בכדי לתרום תוכלו להיכנס לאתר קופת העיר או להתקשר לטלפון 1800-39-47-47. ע"פ אתר קופת העיר עד לרגע כתיבת שורות אלו גויסוי 102,171 שקלים מתוך 180,000.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מה עם ביטוח לאומי ואם הם לא נענים אז כדאי לשכור עורך דין טוב שלוקח 5 אחוז  (ל”ת)


    • נכון, האם ביקשו התאמת תנאי דיור מבטל"א? (ל”ת)


;