י"ד תמוז התשפ"ד
20.07.2024

גד אלבז וניצולי השואה שרים: 'שלא יכבה נרו' • צפו

גד אלבז מארח את להקת ניצולי השואה בקליפ מרגש - 'שלא יכבה נרו'. הקליפ, שצולם בברלין, מנציח את העובדה שגם כמעט 80 שנים לאחר השואה, חלק מועט מניצולי השואה עדיין כאן לספר את סיפורם ולהוות השראה לדורות הבאים. מילים ולחן ססיליה מרגוליס • צפו

גד אלבז וניצולי השואה שרים: 'שלא יכבה נרו' • צפוגד אלבז מארח את להקת ניצולי השואה בקליפ מרגש - 'שלא יכבה נרו'. הקליפ, שצולם בברלין, מנציח את העובדה שגם כמעט 80 שנים לאחר השואה, חלק מועט מניצולי השואה עדיין כאן לספר את סיפורם ולהוות השראה לדורות הבאים.

הקליפ שצולם מול שער הברנדרבורג ובתחנת הרכבת ברלין-גרונוולד שהייתה התחנה האחרונה עבור רבים בדרכם לאושוויץ וטרזינשטאט, הוא חלום שהתגשם עבור חברי להקת ניצולי השואה שלראשונה חוזרים אל אותם מקומות שסימלו רוע ושנאה, ומופיעים בראש מורם בשיתוף פעולה מבריק יחד עם כוכב המוסיקה היהודית גד אלבז.

הקליפ בויים על ידי דניאל פינקלמן בשיתוף פעולה עם אהרן אוריאן. הוא יוצא לאור בחנוכה בדומה לאורות החנוכה המסמלים את ניצחון העם היהודי על אויב בלתי נראה לכאורה, להקת "ניצולת השואה" היא תזכורת חיה שגם בשעותינו האפלות ביותר, הרוח היהודית ממשיכה להאיר.

גד אלבז ולהקת ניצולי השואה - שלא יכבה נרו


קרדיטים:
מילים ולחן: ססיליה מרגוליס
הפקה מוזיקלית: אורן עימנואל
וידאו קליפ: בימוי והפקה דניאל פינקלמן
במאי שני - אהרון אוריין
יח"צ: שלומי כהן
שלא יכבה נרו גד אלבז ניצולי שואה חנוכה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד