1. עמוד הבית
  2. נשים
  3. המרכז הרפואי שערי צדק

הרב הראשי לישראל הדליק נרות חנוכה עם ילדי הדיאליזה בשערי צדק

הרב הראשי לישראל ונשיא בית הדין הרבני הגדול הרב יצחק יוסף, הראשון לציון ביקר לכבוד חג החנוכה בבית החולים וילף לילדים בשערי צדק, והדליק נר שביעי עם הילדים המטופלים במחלקת דיאליזה.
כתבה אינפורמטיבית, ב' טבת תשע"ח 20/12/2017 11:00

הרב הראשי תמונה: דוברות שערי צדקהרב הראשי לישראל ונשיא בית הדין הרבני הגדול הרב יצחק יוסף, הראשון לציון ביקר לכבוד חג החנוכה בבית החולים וילף לילדים בשערי צדק, והדליק נר שביעי עם הילדים המטופלים במחלקת דיאליזה.
הרב בירך את הילדים ואיחל להם החלמה מהירה ורפואה שלמה. מתנדבי ארגון "תקווה ומרפא" שארגנו את הביקור הנעימו לילדים את זמנם בשירי חנוכה. צייר קריקטורות תיעד את הילדים המטופלים. מנהל המחלקה, פרופ' יעקב פרישברג ליווה את הרב והודה לו על תשומת הלב והברכות.

יחידת המודיאליזה לילדים במרכז הרפואי שערי צדק מעניקה טיפול ומעקב למאות תינוקות וילדים עד גיל 18 הסובלים מאי ספיקת כליות סופנית המגיעים מאזור ירושלים ומהדרום והיא הגדולה בישראל. היא כוללת 14 עמדות דיאליזה, 2 עמדות בידוד, מוניטורים וציוד מתקדם נוסף.

עמותת "תקווה ומרפא" מלווה ומאמצת את מחלקת נפרולוגיה, את הילדים המטופלים בדיאליזה ואת הוריהם משך כל ימות השנה, מסייעת בלימודים ובהסעות ומארגנת בחגים וחופשים אירועים מיוחדים כדי לשמח את הילדים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.