י"א תמוז התשפ"ד
17.07.2024

הרב הראשי לישראל הדליק נרות חנוכה עם ילדי הדיאליזה בשערי צדק

הרב הראשי לישראל ונשיא בית הדין הרבני הגדול הרב יצחק יוסף, הראשון לציון ביקר לכבוד חג החנוכה בבית החולים וילף לילדים בשערי צדק, והדליק נר שביעי עם הילדים המטופלים במחלקת דיאליזה.

תמונה: דוברות שערי צדק
תמונה: דוברות שערי צדקהרב הראשי לישראל ונשיא בית הדין הרבני הגדול הרב יצחק יוסף, הראשון לציון ביקר לכבוד חג החנוכה בבית החולים וילף לילדים בשערי צדק, והדליק נר שביעי עם הילדים המטופלים במחלקת דיאליזה.
הרב בירך את הילדים ואיחל להם החלמה מהירה ורפואה שלמה. מתנדבי ארגון "תקווה ומרפא" שארגנו את הביקור הנעימו לילדים את זמנם בשירי חנוכה. צייר קריקטורות תיעד את הילדים המטופלים. מנהל המחלקה, פרופ' יעקב פרישברג ליווה את הרב והודה לו על תשומת הלב והברכות.

יחידת המודיאליזה לילדים במרכז הרפואי שערי צדק מעניקה טיפול ומעקב למאות תינוקות וילדים עד גיל 18 הסובלים מאי ספיקת כליות סופנית המגיעים מאזור ירושלים ומהדרום והיא הגדולה בישראל. היא כוללת 14 עמדות דיאליזה, 2 עמדות בידוד, מוניטורים וציוד מתקדם נוסף.

עמותת "תקווה ומרפא" מלווה ומאמצת את מחלקת נפרולוגיה, את הילדים המטופלים בדיאליזה ואת הוריהם משך כל ימות השנה, מסייעת בלימודים ובהסעות ומארגנת בחגים וחופשים אירועים מיוחדים כדי לשמח את הילדים.
שערי צדק דיאליזה הרב הראשי

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד