1. עמוד הבית
  2. בריאות
  3. חדשות בריאות

השר גלעד ארדן חנך את מוקד איחוד הצלה • צפו

אתמול, חנך השר גלעד ארדן את משרדי איחוד הצלה בירושלים - מוקד בינלאומי המפעיל את כל צוותי איחוד הצלה בארץ ובעולם • השר: "איחוד הצלה הוא סמל לרוח ההתנדבות"
בחדרי חרדים, ב' טבת תשע"ח 20/12/2017 14:02

גלעד ארדן ב'איחוד הצלה' השר גלעד ארדן במוקד איחוד הצלה. צילום: דוברות איחוד הצלההשר לביטחון פנים, גלעד ארדן, חנך אתמול את מוקד החירום הבינלאומי החדש של 'איחוד הצלה' במטה הארגון בירושלים. המוקד החדש נותן מענה לקריאות חירום רפואיות בישראל ומזניק את מתנדבי 'איחוד הצלה' הפרוסים בכל הארץ כדי להעניק טיפול רפואי מהיר לחולה או לפצוע. המוקד מפעיל גם את צוותי איחוד הצלה שפועלים מחוץ לישראל, כגון: סניף 'איחוד הצלה' הפועל באוקראינה ומשלחות של 'איחוד הצלה' וקרן 'ישראלייף' הפועלות באזורי אסון בעולם.


השר לביטחון הפנים גלעד ארדן אמר בטקס "כיום, בזכות צה"ל החזק, האתגר הביטחוני אינו המאבק על גבולות המדינה אלא בעורף האזרחי שם ממוקדים אויבינו. ככל שהאתגרים גדולים יותר, אנו זקוקים לרוח התנדבות גדולה יותר. איחוד הצלה הוא סמל לרוח ההתנדבות הזאת ולמחויבות להצלת חיים. בשום מקום בעולם לא מוצאים שילוב כזה בין רמה מקצועית גבוהה וטכנולוגיה מתקדמת. בחנוכה אנו זוכרים את ניצחון המכבים והרוח היהודית ומתנדבי 'איחוד הצלה' ממשיכים את הדרך הזאת בימינו".

מנכ"ל 'איחוד הצלה', משה טייטלבוים, אמר כי "אנו מודים לשר ארדן שכיבד אותנו במעמד זה ועל תמיכתו בפעילות מתנדבינו. השר ארדן חולל מהפכה של ממש והביא לשיפור משמעותי בביטחונם האישי של אזרחי ישראל. כחלק מתפיסתו, הוא רואה ברשת המתנדבים להצלת חיים של 'איחוד הצלה' גורם התורם משמעותית להגברת הביטחון הקהילתי והלאומי. הפעילות כגוף הצלה הכפוף למשרד לביטחון פנים חיזקה משמעותית את רשת המתנדבים שלנו וסייעה להרחבת פעילותה".הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. אין על זאבי סופר  (ל”ת)

    יהודי

  2. איפה בירושלים?  (ל”ת)


;