1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

פלסטיני חבש כיפה כדי להסוות את זהותו - ופרץ לרכבים

פלסטיני בן 26 השוהה בשטח ישראל באורח בלתי חוקי, פרץ לרכב ברמת גן, כשהוא חובש כיפה לראשו במטרה להסוות את היותו שב"ח עם מעצרו - כשהוא חבוש בכיפה - התברר כי הוא דרוש לחקירה בעקבות מקרי פריצה נוספים
אלי שלזינגר, ב' טבת תשע"ח 20/12/2017 16:33

משטרת ישראל הרכב הפרוץ. צילום: משטרת ישראלשוהה בלתי חוקי תושב שכם נעצר על ידי המשטרה לאחר שנצפה פורץ לרכב. עם מעצרו - כשהוא חבוש בכיפה - התברר כי הוא דרוש לחקירה בעקבות מקרי פריצה נוספים.

אמש (שלישי) התקבל דיווח במשטרת ישראל על התפרצות לרכב ברמת גן. עובר אורח שהבחין בחשוד מנפץ את שמשת הרכב הזעיק כוחות משטרה למקום, תיאר את החשוד ומסר שהינו חובש כיפה.

כוחות משטרה גלויים וסמויים שקיבלו את הדיווח הגיעו למקום תוך זמן קצר ובאופן מתוחכם הכולל סגירת האזור בו על פי החשד נמצא החשוד. משהבחין החשוד בשוטרים ניסה להמלט מהמקום ולאחר מרדף רגלי קצר נתפס ונעצר ע"י השוטרים.

החשוד בן ה-26 תושב שכם, נעצר. בבדיקה עלה כי הוא שוהה בשטח ישראל ללא היתרי שהייה כדין. הוא נלקח לחקירה בתחנת מרחב דן. בחקירתו עלה כי מעבר לפריצה, הוא דרוש לחקירה בחשד לביצוע עבירות רכוש נוספות.

היום הובא לבית משפט שלום בת"א לדיון בהארכת מעצרו. "משטרת ישראל תמשיך במאבקה הנחוש והבלתי מתפשר נגד עברייני רכוש המהווים איום לביטחונם של התושבים ולשלום רכושם ותפעל להגברת תחושת הביטחון של האזרח הנורמטיבי שומר החוק". כך נמסר מהמשטרה.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;