1. עמוד הבית
  2. מוזיקה
  3. מוזיקה

זה לא חלום: אלבום הביכורים של דודי קנופלר - 'מיין חלום' • האזינו

אחר שלוש שנות חלומות, השקעה ועמל, מגשים דודי קנופלר מארה"ב את חלומו ומגיש אלבום בכורה: "מיין חלום" – החלום שלי • האזינו לשיר הנושא
קובי הר צבי, ג' טבת תשע"ח 21/12/2017 20:42

דודי קנופלראחר שלוש שנות חלומות, השקעה ועמל, מגשים דודי קנופלר מארה"ב את חלומו ומגיש אלבום בכורה משלו: "מיין חלום" – החלום שלי.

"מאז ומעולם היו לי חלומות לעורר ולשמח יהודים, חלומות לעשות מוזיקה משלי", חושף קנופלר צוהר לחלומותיו משכבר הימים. "ואילו עכשיו אני זוכה להגשים את חלומי בדמות האלבום החדש שהוא ללא ספק חלום של אלבום".

לחלומו של קנופלר שותפים השמות הגדולים בתעשייה שהשלימו את ההרמוניה ליצירת המופת: המעבדים יובל סטופל, צבי בלומנפלד, אלי קליין, יוחנן ריגלר ועוד. גם המקהלות הגדולות מלוות קולית את האלבום: מקהלת 'מלכות' מישראל, מקהלת 'שירה' מארה"ב ומקהלת 'ידידים'.

"תודתי לבורא העולם שהגיעני עד הלום וזיכני לברך על המוגמר", אומר קנופלר, אמן הקומזיצים והשמחה היהודית מארה"ב. קנופלר הצעיר הפך בשנים האחרונות לאחד השמות החמים בתעשייה בארץ ובעולם, כשהוא כובש את הבמות הגדולות ביותר, את אולמי השמחות כמו קומזיצים ואירועי שבת אחים גם יחד.

ניגוני האלבום מושמעים כבר כעת במעגלי החתונות כמו גם בהיכלי הישיבות כשהם זוכים לאהדה רבה בכל מקום אליהם הם מגיעים. בימים אלו הגיע החלום ארצה והפך מיד לרב מכר מבוקש. "אם תרצו גם אתם לגלות את החלום", מגלה קנופלר, "הרי שתמצאו אותו בינות למדפי מרכולי המוזיקה, בקשו מהמוכר להגשים חלום והוא כבר יפתור לכם אותו"

האזינו לשיר הנושא:הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;