1. עמוד הבית
  2. יהדות
  3. יהדות

כך חגגו בני הנוער המתמודד בירושלים • גלריה

ביוזמת חבר מועצת עיריית ירושלים אברהם בצלאל, נחוגה סביב שולחנות ערוכים מסיבת חנוכה מרכזית לנוער נושר בהשתתפות רבנים ואישי ציבור
משה ויסברג • צילום: יעקב כהן, ז' טבת תשע"ח 25/12/2017 12:45

יעקב כהן יעקב כהןמאות בני נוער מתמודד סיימו את חנוכה במסיבה מרכזית שנערכה ביוזמת חבר מועצת העיר ירושלים ומחזיק התיק לקידום נוער אברהם בצלאל.

המסיבה נערכה באולמי האצולה סביב שולחנות ערוכים בהשתתפות רבנים ואישי ציבור, הגר"מ טולדאנו אב"ד ירושלים, הרב צביאלי בן צור, חה"כ מיכאל מלכיאלי, יו"ר שס בירושלים סגן רה"ע צביקה כהן, חברי מועצת העיר פיני עזרא, משה ליאון ועוד.

הרב צביאלי בן צור מסר הרצאה מרתקת בפני הנערים על חשיבותו של כל יהודי וכח הרצון תוך שילוב מעשיות ומדרשים.

הרב בצלאל הדגיש בדבריו כי הוא מקדיש את מירב ההשקעה של זמנו בטיפול בנוער המתמודד. בסיום שיבח את רבני המדרשיות ואמר כי הם עושים עבודת קודש.

סגן רה"ע צביקה כהן בירך את חבר המועצה אברהם בצלאל על ארגון הערב המושקע לטובת הצעירים ואמר כי ערב זה הינו חלק מסדרת אירועים ופעילויות שנעשות במיוחד לטובת הנוער בירושלים.

את הערב חתם חתנו של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל, אב"ד ירושלים הגר"מ טולדאנו שחיזק את הנערים ואמר להם כי השורש והיסוד שלהם הוא טוב ולכל נער יש את האפשרות לצמוח לתפארת. בסיום דבריו ערך עם הנערים ברגש רב קבלת עול מלכות שמים.

השדרן יהודה שוקרון שימח את הנערים בקטעי סטנדאפ.הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. אברהם בצלאל התותח של ירושלים!  (ל”ת)


  2. חמודיםם ד יברך אותם  (ל”ת)

    שלו

;