1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. עיתונות ותקשורת

גואטה וברייטקופף יגישו תכנית בתאגיד?

חבר הכנסת לשעבר מש"ס הגיש היום תכנית ספיישל ברדיו הדתי של התאגיד - "כאן מורשת", יחד עם העיתונאי שמעון ברייטקופף • ל'בחדרי חרדים' נודע, כי בשלב זה מדובר על אפשרות הגשת תוכנית משותפת של השניים בימי שישי ברשת ב'
איציק מן, ח' טבת תשע"ח 26/12/2017 15:16

גואטה ברייטקופף צילום: 'כאן', תאגיד השידור הישראליגואטה עובר לתקשורת? אחרי שחולל סערה כשפרש מהכנסת, שימש היום יגאל גואטה לראשונה כמגיש בתכנית רדיו.

חבר הכנסת לשעבר מש"ס הגיש היום (שלישי) תכנית ספיישל ברדיו הדתי של התאגיד - "כאן מורשת". גואטה הגיש את התכנית יחד עם עורך ב'בחדרי חרדים' בעבר וסגן עורך משפחה כיום - העיתונאי שמעון ברייטקופף.

השניים שוחחו על סקר שביעות הרצון של המכון לדמוקרטיה, עדי מדינה מהזווית ההלכתית והמוסרית, ההפגנות במוצ"ש ומצבו של ח"כ דוד ביטן.

במהלך התוכנית אף הזמין גואטה את ח"כ איציק שמולי להתעלם מהצמחונות ולבוא לארוחה בשרית אצלו בשבת. בתמורה הבטיח לאכול איתו ארוחה חלבית בתשעת הימים.

גואטה התייחס שוב גם לסערת 'הראיון המביך' ואמר: "אף אחד בש"ס לא אמר לי לפרוש. באתי לפוליטיקה בשביל לעשות טוב לאנשים וברגע שראיתי שמתחילים דיבורים - פרשתי".

גואטה התייחס לעיסוק שלו בתקשורת, מאז הפרישה: "אני שמח לקחת חלק בתקשורת, אני מקווה לעשות שינוי תודעתי לשכבות החלשות דרך התקשורת. אני לא מתכוון לחזור בשלב זה לפוליטיקה".

ל'בחדרי חרדים' נודע, כי בשלב זה מדובר על אפשרות הגשת תוכנית משותפת של השניים בימי שישי בכאן מורשת ובכאן ב'.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. שימן הצדיק  

  אבי

 2. באיזה תדר קולטים כאן מורשת בירושלים ?  (ל”ת)

  מימי

 3. שמעון לא מתאים לך......פלא עליך!!!!  (ל”ת)

  יואל

 4. גואטה חושב שכולם עשירים לקנות את כל סוגי הבשר לשבת.  

  יפה יוסף

;