1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. החרדים

השר לשרותי דת דוד אזולאי יתפטר מהכנסת • בנו יכנס במקומו

השר לשרותי דת דוד אזולאי מש"ס יתפטר מהכנסת במסגרת החוק הנורבגי • בנו ינון יחליף אותו • הסיבה: קשיים פוליטיים שנוצרו עקב מצבו הרפואי שמצריך היעדרות מהכנסת • בש"ס אומרים: "כשהוא יבריא ממחלתו בנו יתפטר והוא ישוב לכנסת" • כל הפרטים
יעקב גרודקה, י"ז טבת תשע"ח 04/01/2018 16:54

יעקב כהן אזולאי, דרעי וינון. צילום: יעקב כהןעל רקע משבר חוק המרכולים: בעקבות מצבו הבריאותי המחייב מנוחה וביקורים בבית החולים, השר לשירותי דת דוד אזולאי צפוי להתפטר מהכנסת במסגרת החוק הנורבגי, לטובת בנו ינון, שייכנס לתפקיד במקומו וישמש מעתה כחבר כנסת.

אזולאי האב, יישאר בתפקיד השר לשירותי דת וכשהוא יבריא ממחלתו בנו יתפטר והוא ישוב לכנסת, כך אומרים גורמים בש"ס ל"בחדרי חרדים".

ההחלטה על התפטרותו של אזולאי מהכנסת באה בעקבות הקשיים הפוליטיים שנוצרו גם בגלל היעדרותו מהכנסת. רק השבוע, הצעת חוק המרכולים שהייתה אמורה לעלות להצבעה במליאה בקריאה שניה ושלישית - נדחתה לשבוע הבא, זאת בשל העדר רוב לקואליציה.

כעת, לכוח החרדי בכנסת יהיה אצבע נוספת במליאה בדמות בנו של השר ינון - המשמש כיום כעוזרו של השר אריה דרעי ומצעירי ש"ס המבטיחים. המועמדים לפניו ברשימת ש"ס, דני סיידא ואבי אמסלם - צפויים להתפטר מהכנסת לטובתו.

כזכור, בראיון שהעניק דרעי ל'משפחה' הוא טען כי "אני אומר לך בכנות: אני לא יכול לשחק ברשימת ש"ס לפי הצרכים שלי. הבא בתור ברשימה הוא דני סיידא. דני הוא אחד הפעילים הכי מוצלחים של ש"ס. איש שטח שנמצא במפלגה שלושים שנה. הייתי שמח להביא כוח עזר למפלגה, אבל אני לא יכול לפגוע באחד האנשים שהכי ראויים להיות חבר כנסת".

לדבריו: "אם דני לא יהיה מעוניין לקבל את התפקיד, והבא אחריו ברשימה אבי אמסלם יקבל בע"ה את תפקיד סגן ראש עיריית אשדוד, אני מאוד אשמח לממש את החוק הנורבגי ולתת לינון להיכנס, אבל בינתיים זה לא קורה ואי אפשר לדעת איך זה יתפתח".

למרות דבריו של דרעי, כאמור, ינון אזולאי יכנס לתפקיד במקום אביו, עד להבראתו השלימה.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הכל נשאר במשפחה  (ל”ת)

  ד

  • רק ש"ס!!! (ל”ת)

   כל הכבוד לדרעי!

 2. למה?  

  דן

  • זה הכבוד הראוי ביותר לאבא 

   ברור

 3. עניי ביתך קודמים.  

  שריר

 4. אני מופתע  

  גבי הגבאי

 5. צודק  


 6. מחלת השר ושחיתות ש'ס  

  משה

 7. מה היא מחלתו?  (ל”ת)

  מימי

  • מה נפק"מ. חפרן! (ל”ת)


 8. השר אזולאי מכחיש. מתברר שדרעי רקח את התבשיל הזה מעל ראשו של אזולאי.  

  מאיר

 9. זאת כתבה להטעיה. שלא יעסקו בפדיחה של גליק.. ויתעסקו עם הבולשיט של אזולאי  (ל”ת)


 10. רפואה שלימה לשר הצדיק  

  אמת

 11. בן קם באביו????  (ל”ת)


;