1. עמוד הבית
  2. רכב ותחבורה
  3. תחבורה

גונן אוסישקין - המנכ"ל החדש של אל על

אוסישקין, טייס חיל האוויר, צפוי להיכנס לתפקידו בשבועות הקרובים לאחר חפיפה עם המנכ"ל הפורש דוד מימון
רינה רוזנברג קנדל, themarker, כ"א טבת תשע"ח 08/01/2018 10:45

מטוס אל על (משה שי, פלאש 90) אילוסטרציה. צילום: משה שי, פלאש 90מנכ"ל חדש לחברת אל על (152.5 +1.6%) : גונן אוסישקין, שצפוי להיכנס לתפקידו בשבועות הקרובים לאחר חפיפה עם המנכ"ל הפורש דוד מימון. מימון ביקש לסיים את תפקידו לאחר כ-13 שנה באל על, ארבע מהן כמנכ"ל.

אוסישקין, טייס ח"א, החל את עבודתו באל על בשנת 2004. במסגרת תפקידיו הקודמים באל על שימש כטייס בצי 747-400, לאחר מכן כיהן כ-12 שנה בתפקידים ניהוליים שונים, מהן 10 שנים בחטיבת מסחר לרבות ראש אגף תכנון מסחרי, רשת הנתיבים לו"ז (שיבוץ המטוסים לטיסות) וניהול הכנסות.

החל מ- 2014 כיהן כמנהל האסטרטגיה, תכנון וארגון (תוא"ר) באל על וכיום הוא משמש כסמנכ"ל מסחר בחברה. במסגרת תפקידיו הוביל אוסישקין יחד עם גורמים נוספים בחברה, את תהליך ההצטיידות הגדול בתולדות החברה של מטוסי הדרימליינר.

אוסישקין בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב. הוא אמר היום: " אני מודה על הבחירה ועל האמון שמועצת המנהלים נתנה בי. אני בטוח שיחד עם כל עובדי החברה המסורים נמשיך ונצעיד את אל על אל מול האתגרים הניצבים לפניה, למען לקוחות החברה ובעלי המניות שלה".
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;