1. עמוד הבית
  2. מחשבים ואינטרנט
  3. סלולר

תקלה בחלק ממכשירי הסמארטפון המוגנים

בשעות האחרונות התרחשה תקלה באחת מחוות השרתים שאיתה עובדות מספר חברות המספקות מכשירי טלפון חכמים - כשרים. גולשי 'בחדרי חרדים' מדווחים על קשיים בשימוש המכשיר
אלי שלזינגר, כ"ו טבת תשע"ח 13/01/2018 23:57

פלאש 90 צילום: פלאש90בשעות האחרונות (מוצאי שבת) התגלתה תקלה באחת מחוות השרתים שאיתה עובדות מספר חברות המספקות מכשירי טלפון חכמים - כשרים, וגולשי 'בחדרי חרדים' מדווחים על קשיים בשימוש המכשיר, שפוגע ביכולת של המשתמשים לגלוש דרך המכשיר הכשר.

בעקבות תקלה, נשלחה ללקוחות החברות, הודעה כי פג תוקף הרישיון שלהם. בחברות ממליצים ללקוחות שלא לבצע שום פעולה הקשורה לתשלום או לעדכון באפליקציה. לא לנסות להסיר את האפליקציה, כדי למנוע תקלות במכשיר.

"מהנדסי החברה עובדים על התקלה בשיתוף עם מהנדסי החווה", אמר נציג נטספרק ל'בחדרי', "להערכתנו בזמן בקרוב התקלה תסתיים, אמר, "אנו מתנצלים בפני לקוחותינו הנאמנים על אי הנוחות הזמנית".

"חלק מהשרתים של נטספארק הגיעו למסקנה שגוייה שאין למכשירים רשיון שימוש, ומסיבה זו נחסמו המכשירים לשימוש. המכשירים פתוחים וללא הגנה, והלקוחות יכולים להסיר את האפליקציה באופן עצמאי", הסביר ל'בחדרי' אדם העוסק בתחום.

בחברת 'נתיב', שמבחינה טכנולוגית משתמשת באותה תשתית בה משתמשת נטספארק, יש כ-20 אחוז מכשירים שאינם פעילים, ובחברה אומרים ל'בחדרי' שהתקלה לקראת סיום.

למרבית לקוחות חברת 'הדרן' אין תקלה, שכן החברה אינה משתמש בשירותי נטספארק. עם זאת לכ-5% מכלל המשתמשים, שכן עושים שימוש בשרותי החברה, יש תקלה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. לי יש נטספארק ולא עובד לי ...  (ל”ת)


  2. אי אפשר גם לעבור חברה  

    לקוח נתיב

  3. גם אי אפשר להוציא שיחות  (ל”ת)

    נחום