1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. אנ"ש

הגרש"מ עמאר על פורקי העול: "יש שוטים בתוכנו"

הראשל"צ ורבה של ירושלים הגרש"מ עמאר נשא דברים בעצרת השלושים לבני משפחת אזאן שנספו באסון הדליקה המחריד בפלטבוש: "היום אין קיבוץ שאין בו בית כנסת, ואין בו כשרות, ואין בו בעלי תשובה, היום אין יהודי - גם החילוני הכי גדול - שלא מהרהר בתשובה"
אברמי פרלשטיין, א' שבט תשע"ח 17/01/2018 13:53

_imagebank_orig_orig_DC9880360CE74C8FA61AE2D276AF0724.jpgבעצרת השלושים לבני משפחת אזאן שנספו באסון הדליקה המחריד בפלטבוש, שהתקיימה אמש (שני) בחולון, השתתפו ונשאו דברים: הראשל"צ ורבה של ירושלים הגאון רבי שלמה משה עמאר, הגאון רבי ציון בוארון, הרה"ר הגאון רבי דוד לאו, והגאון רבי אברהם יוסף רבה של חולון.

הגרש"מ עמאר התייחס בדבריו למגוון נושאים אקטואליים אמר "יש שוטים בתוכנו שלא נכנעים לדבר ה'. הם אומרים מי ה', מי השבת? ומי המועד? ומה זה צניעות? זה לא מעניין אותנו. הם רק מזיקים את עצמם. תדעו שעם ישראל חי וקיים. התורה תישאר והשבת תישאר ולא נפרוש ממנה. כי לא תשכח מפי זרעו, התורה תישאר והמצוות יישארו, והם מזיקים לעצמם. חבל עליהם".

"הגזירות האלו הן גזירות שעתידות להתבטל. היום אין קיבוץ שאין בו בית כנסת, ואין בו כשרות, ואין בו בעלי תשובה, היום אין יהודי - גם החילוני הכי גדול - שלא מהרהר בתשובה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מרן אור העולם שליט"א  (ל”ת)


 2. הרב עמר ממנהיגי הדור, ה' יאריך ימיו שנזכה שיהיה עימנו זמן רב  (ל”ת)

  שמילק'ע

 3. קדוש וטהור יאמר בו! אשרנו שזכינו!!!!!  (ל”ת)

  יעקב

 4. " אין היום חילוני שלא מהרהר בתשובה" . הלואי עלינו, הציבור החרדי.  (ל”ת)

  מאיר.

 5. מרגש ביותר  (ל”ת)


;