1. עמוד הבית
 2. מוזיקה
 3. לייבלה

הנגיד חיתן את בתו בלוס אנג'לס, וכולם הגיעו • תיעוד

רבנים, זמרים, אישי ציבור וקהל רב נטלו חלק בחתונת בת הנגיד שלמה יהודה רכניץ שהתקיימה אמש ב'בברלי הילטון', לוס אנג'לס • בית נאמן בישראל
קובי הר צבי, ב' שבט תשע"ח 18/01/2018 18:59

חתונה רכניץשמחה גדולה: הנגיד שלמה יהודה רכניץ השיא אמש (רביעי) את בתו חנה עב"ג הבחור נפתלי שוסס, מבחירי ישיבת 'דרכי תורה' בפאר רוקאווי בניו יורק, בחתונה מפוארת שהתקיימה באולמי 'בברלי הילטון' בלוס אנג'לס.

באירוע היוקרתי נטלו חלק קהל רב של מזומנים, ביניהם גם הרבנים: הרב יוסף חברוני, הרב שלמה קרלנשטיין, הרב משה יהודה שלזינגר, רבנים ואדמו"רים רבים מארה"ב וישראל.

בחלק המוזיקלי של הערב הופיעו הזמרים אוהד מושקוביץ, מוטי שטיינמץ, בערי וועבר, איציק דדיה, שמחה ליינר ועוד רבים וטובים. כמו כן השתתפו המוזיקאים אלי קליין ואיצי בערי, והמפיק דוד פדידה. על הבמה הופיע גם מקהלת 'שירה' בניצוחו של המוזיקאי יואל הורביץ, ותזמורת 'א טים' בהרכב מורחב.

כיאה לרכניץ, הנגיד המוזיקלי שכתב והוציא אין ספור שירים בעבר, הופק אלבום מיוחד לכבוד החתונה - 'מתנה טובה', הכולל בתוכו 12 רצועות, ובו נוטלים חלק הזמרים: אברהם פריד, בערי וועבר, שלומי דסקל, משה מנדלוביץ, ברוך לוין, בני פרידמן, אוהד מושקוביץ, איציק דדיה, להקת הילדים 'קינדרלאך' והזמר משה צ'ילר.

במהלך הערב ביצעו אמן הרגש מוטי שטיינמץ והחתן הבחור נפתלי שוסס דואט משובח של השיר 'והראנו', אותו כתב חמיו, הנגיד רכניץ. הזמר איציק דדיה ובנו של הנגיד, הילד יצחק צבי רכניץ, ביצעו דואט מרגש משלהם לשיר 'אנא בכח', אף הוא בלחנו של הנגיד. הזמר אוהד מושקוביץ ביצע את 'מהרה', גם כאן מדובר בשיר חדש אותו כתב הנגיד לכבוד החתונה. כלל השירים, כמו גם רבים אחרים, ראו אור באלבום החדש של רכניץ 'מתנה טובה'.

באלבום אף מופיע השיר 'והראנו', בביצוע של הנגיד שלמה יהודה רכניץ, יחד עם הזמרים ברוך לוין ומשה מנדלוביץ, ילד הפלא אברהם חיים גרין, ומקהלת 'שירה'. 'והראנו' נכתב כבר לפני תקופה, ויצא בזמנו בקליפ מושקע.

החתן הוא נכדו של הנגיד אלי קליינמן, מתומכי עולם התורה כמו גם אבי הכלה הנגיד רכניץ המוכר כתומך נלהב בהיכלי ישיבות וכוללים רבים בישראל.

כזכור שמחת האירוסין התקיימה בחודש תשרי האחרון, והנגיד רכניץ, שהגיע לחגוג את חג הסוכות בישראל, קיצר במפתיע את ביקורו בישראל והמריא חזרה ללוס אנג'לס.

הנגיד רכניץ מקדיש בשנים האחרונות מאמץ רב בכדי להביא לפתרון אחת הבעיות הקשות שמעיקות על הציבור החרדי ליטאי בארה"ב - בעיית השידוכים: בחורות ובחורים רבים ממתינים למצוא שידוך במשך כמה שנים, ומגיעים לגילאים מאוחרים.

בעיית השידוכים בארה"ב נמצאת במוקד סדר היום בשנתיים האחרונות. הנגיד רכניץ הוא אחד מאלו שהובילו את הקמפיין והדיבור בניסיון למצוא פתרונות לבעיית השידוכים.
עוד בנושא:אולי יעניין אותך גם

אולי יעניין אותך גםהוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מעניין רק הוא חיתן??!!  (ל”ת)

  דןד

 2. מחזיק תורה. שיראה רב נחת  (ל”ת)


 3. לזמר קוראים משה טישלר ולא משה צ'ילר  (ל”ת)


 4. חבל שלא רואים את שמחה לייצר שר הוא נראה לי הכי טוב שמה  (ל”ת)

  אודיg

 5. ולכן הוא זכה לחתן בן תורה, ממשפחה איכותית מאד!!!  (ל”ת)

  קרובי משפחה

 6. רושמים את הרב שלמה קרלנשטיין בתור רבן? מה קרה לכם?  (ל”ת)


  • מה אתה רוצה קרלנשטיין הוא רב בדיוק כמו חברוני (ל”ת)


 7. יצא כבר מכל החורים . רכניץ פה רכניץ שם . יש עוד אנשים שמחתנים ואפילו יותר חשובים ממנו . פני הדור כפני הכסף  (ל”ת)

  חיים דרוק

 8. הרכניץ הזה לצערי כבר לא מענין מאז הדיסק הראשון לא הצליח להביא שום להיט הכל נשמע אגורה וחצי הדיסק השני ועכשיו בכלל  (ל”ת)

  מנחם

 9. מזל טוב לאיש החסד והמלחין המוכשר!!!  

  מירער