ט' תמוז התשפ"ד
15.07.2024

דרעי קורא לגפני: "אבוטבול יהיה כאן ראש עיר. חבל להכנס למחלוקת מיותרת"

השר דרעי המבקר בבית שמש: "משה אבוטבול יהיה כאן ראש העיר גם בבחירות הבאות, חבל בינתיים להכניס את העיר לקלחת מחלוקת מיותרת" • דרעי גילה במהלך ביקורו בעיר, כי גם יו"ר סיעת 'הליכוד' המקומית שלום אדרי, תומך באבוטבול לקדנציה נוספת

דרעי ואבוטבול. צילום: יעקב לדרמן, פלאש 90
דרעי ואבוטבול. צילום: יעקב לדרמן, פלאש 90"בית שמש היא עיר לתפארת, יש כאן עשייה ברוכה שלא רואים בעיר אחרת, כולם כאן שותפים לעשייה, וכל הקהילות מקבלות בצורה יפה, חבל יהיה לקלקל את בית שמש ולהכניס אותה לקלחת בחירות מיותרות כאשר כולם יודעים כי התוצאה ידועה מראש, ומשה אבוטבול יהיה כאן ראש עיר גם בבחירות הבאות", כך אמר שר הפנים אריה דרעי בביקורו היום בבית שמש.

"אני יודע שהרב ליצמן נמצא אתנו בעניין, אבל אני קורא גם לרב משה גפני וגם לרב מאיר פרוש להצטרף למהלך הזה למען בית שמש. גם בערים שיש ראשי עיר חילוניים לא מחליפים אותם אם הם עושים מלאכתם נאמנה, קל וחומר שמדובר בראש עיר כמו רבי משה אבוטבול שכל היהדות החרדית חייבת לו הכרת הטוב על כך שהרים את קרנה של בית שמש".

"בסופו של יום", המשיך השר דרעי, "משה אבוטבול יהיה כאן ראש העיר, אם זה לא ילך בדרכי שלום וכבוד זה יהיה במערכה, בבחירות שעברו יישנו כאן בעיר חודש שלם, ואם יהיה צורך נעשה זאת גם הפעם, אבל אני מקווה מאוד שלא נצטרך להגיע לכך, ונתעל את העשייה ואת המרץ לדברים טובים למען התושבים. חבל שבמקום שנעבוד למען פתיחת שנת הלימודים, במקום שראש העיר משה אבוטבול ומחזיק תיק החינוך ישעיהו ארנרייך יעסקו בבניית כיתות ובמציאות פתרונות, הם יצטרכו לעסוק בבחירות".

בדבריו גילה השר דרעי, "היום במהלך הביקור בבית שמש אמר לי יו"ר סייעת הליכוד בבית שמש שלום אדרי, כי סיעת הליכוד תתמוך גם במשה אבוטבול, ואף ביקש ממני - לך תודיע זאת לגפני ולפרוש שלא יבנו על בית שמש".

"כך או כך, בית שמש התברכה בראש עיר מצויין, ראש עיר שדואג לכולם, וצריך להוציא את בית שמש מחוץ לפוליטיקה, ולתת לראש העיר להמשיך לפעול למען בית שמש. זה מה שטוב לבית שמש, וזה חשוב ביותר לעתיד העיר. בסופו של יום כולם יודעים כי משה אבוטבול יבחר כאן שוב לראשות העיר, ולוואי שכבר עכשיו כולם יהיו שותפים בכך, ויגבירו את האחדות בעיר", חתם השר דרעי את קריאתו.
אריה דרעי משה גפני ראשות העיר בית שמש בחירות מוניציפאליות

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 6 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד