ח' ניסן התשפ"ד
16.04.2024

רייטינג יומי – 'קול ברמה' גורף את שלושת המקומות הראשונים

כבכל יום אנו מביאים כאן ב'בחדרי חרדים' את מדד הרייטינג היומי של תחנות הרדיו החרדיות מי שבר את שיא הרייטינג בטבלה ומי הפתיע מעל המצופה? אלו תוכניות טיפסו ל-3 המקומות הראשונים בטבלה? כל הפרטים

רייטינג יומי – 'קול ברמה' גורף את שלושת המקומות הראשונים
מדד רייטינג יומי הרדיו החרדיכמידי יום אנו מסקרים את טבלת הרייטינג ומציגים אילו תוכניות גרפו את מירב הנקודות.

רדיו 'קול ברמה' הפעם מנצח על קונצרט הרייטינג וגורף את שלושת המקומות הראשונים.

ביום ראשון כ''ו שבט תופסים את שלושת המקומות הראשונים כדלהלן –

במקום הראשון - התכנית 'חידודון עם עמי מימון' בשעה הראשונה מרדיו 'קול ברמה' עם 42.36 נק'.

במקום השני והשלישי - התכנית 'חידון ההלכה העולמי - עם הרב חותה ויניב מאירי' בין השעות 21.00-23.00 מ'קול ברמה' עם 29.96 בשעה הראשונה, ו-28.07 בשעה השניה.

דווקא מפתיעות לטובה כמה מהתוכניות של 'כאן מורשת' לטובה כפי שאפשר לראות בטבלה.

חברת MBER פיתחה טכנולוגיה ייחודית, ובמרכזה אפליקציה הנמצאת בסמארטפון של המשתמש ויודעת בדיוק האם ערוץ רדיו מסויים מואזן כרגע על ידי המשתמש. גם ברכב, גם בבית, גם באוטובוס.על פי החברה: הטכנולוגיה הייחודית מאפשרת לאפליקציה לעשות זאת ללא הפרת הפרטיות, ובאמצעות ניצול מעט מאד משאבי סוללה של המשתמש. במילים אחרות - השימוש בטוח ואינו מורגש כלל.

הנתונים העולים מכלל המשתמשים בונים את מפת הרייטינג היומית, והמשתמשים עצמם חשופים אליה - בכל פתיחה של האפליקציה תוכלו לראות מיהן התחנות המובילות ומהן מגמות ההאזנה.

המדגם של MBER מייצג שכבות רבות מאוכלוסיית ישראל, והוא מדגם צומח - בכל יום מצטרפים משתמשים חדשים למדגם. כמו בכל מדגם, המשתמשים מייצגים פלח גדול יותר באוכלוסייה, וההתנהגות של המשתמשים נחשבת כהתנהגות של מספר רב יותר של אנשים - כל משתמש לפי כמות האנשים שהוא מייצג.

נתוני האוכלוסייה על פיהם נבנה המדגם הוזנו ישירות מהלשכה המרכזית לסטטיסטיקה והם מהעדכניים ביותר. בנוסף, החברה מלווה על ידי סטטיסטיקאי מומחה, ד"ר מאוניברסיטת בר אילן.

כיום, המדגם של MBER מייצג 3.3 מיליון ישראלים, והוא המקור האמין, הגדול ביותר והיחידי, בכדי לדעת באמת את הרייטינג של תחנות הרדיו בישראל.

להצטרפות חפשו - אפליקציית MBER בgoogle play.


רייטינג יומי רדיו חרדים

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 5 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד