1. עמוד הבית
 2. תיירות
 3. חדשות תיירות

לקראת עונת הרחצה: צוותו של דרעי סייר בחופים

צוות השר ערך סיור מיוחד בשליחות שר הפנים דרעי, ברצועת החופים הנפרדים להכשירם לעונת הרחצה
יעקב גרודקה, ל' שבט תשע"ח 15/02/2018 12:43

יחצ יחצזריזין מקדימין: צוות מיוחד של לשכת שר הפנים אריה דרעי ערך השבוע סיור מיוחד בחופים הנפרדים, כחלק מההיערכות המשרד להכשרת חופי הארץ לעונת הרחצה הבעל"ט. דרעי הנחה את צוות משרדו לקיים את הסיור כבר עתה, כדי שבפתיחת עונת הרחצה גם עבור הציבור החרדי – מיד אחרי ל"ג בעומר, יהיו החופים הנפרדים מוכשרים ונאותים. בסיור השתתפו יועצי השר דרעי וכן מנהל אגף החופים במשרד הפנים.

הצוות סייר לאורך רצועת החוף בצפון הארץ בערים עכו, נהריה, חיפה, קריית חיים, חדרה ונתניה. הסיורים נערכו בשיתוף פעולה עם נציגי הוועד למען טוהר המחנה ועם מנהלי אגפי החופים שבכל עיר. היועצים בדקו את הכשירות של כל חוף מבחינה רוחנית ופיזית, ורשמו את כל הדברים הדרושים תיקון.

"סיירנו היום בחופים הנפרדים בשליחות השר דרעי, במטרה להגיע מוכנים לתחילת עונת הרחצה ולתת מענה הולם לדרישות הכשרות של החופים", אמרו היועצים, "הדברים שראינו היום יעובדו לתכנית עבודה שתצא לדרך בקרוב, ובמסגרתה נוכל בס"ד לבשר בשורות גדולות על פתיחת חופים חדשים וכן ביצוע תיקונים גדולים שיאפשרו פתיחתם של חופים שעד היום כף רגל חרדית לא דרכה בהן בשל בעיות הצניעות. במסגרת תיקון ושיפור כלל החופים ברחבי הארץ, הנחה דרעי להקצות תקציב מיוחד גם עבור החופים הנפרדים עבור שומרי ההלכה", אמרו.

יצוין, כי בשבועות הקרובים ימשיך צוות השר לסייר לאורך רצועת החופים הנוספים, כדי להשלים את התמונה המלאה לקראת ביצוע תכנית ההכשרה.הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ומה עם חופי הפריצות? שר הפנים דרעי לא אחראי עליהם?  

  שריר

  • אני מוחה!! נשיכתן נשיכת שרף (ל”ת)


 2. היה בולדוזר- נשאר בולדוזר  

  יוסי נתי

 3. מתחננים לעזרה באשקלון  


 4. כל הכבוד  

  משה

 5. אנא האריכו שעת סגירה בקיץ לשעה 20:00 . שעת סגירת החופים כיום 18:45 מוקדמת מאוד, ונשארים מאות מתרחצים בחוף ללא שירותי הצלה. לתשומת לבכם  (ל”ת)

  אלף

;