י"ד תמוז התשפ"ד
20.07.2024

בלב הטיימס סקוור: חב"ד ערכו סיום ספר תורה. תיעוד

יהודים שניצלו מהטבח בפלורידה השתתפו בסיום ספר תורה בטיימס סקוור במנהטן שרה סאללס, מקופר סיטי פלורידה, ניצולה מהפיגוע: "האווירה הייתה מדהימה ומחשמלת. החיים שלנו כמעט השתנו לנצח בגלל אותו פיגוע הירי, אבל העובדה שאנחנו חלק ממשפחת 'חב"ד לנוער' גרמה לנו בזמנים קשים אלו להרגיש את ההבדל"

בלב הטיימס סקוור: חב"ד ערכו סיום ספר תורה. תיעוד
איציק רויטמןמעמד סיום ספר תורה היסטורי בטיימס סקוור לזכרם של 17 נרצחי פיגוע הירי בפארקלנד, פלורידה.

ארגון רשת חב"ד לנוער - CTeen עשה היסטוריה, כאשר במעמד ההבדלה המסורתי של השבתון השנתי של הארגון בטיימס סקוור, נערך מעמד סיום ספר תורה לזכרם של שבע-עשרה נרצחי פיגוע הירי בבית הספר בפארקלנד, פלורידה.

בשבתון השתתפו אלפי בני נוער מכל רחבי העולם, נציגים נבחרים מהסניפים הרבים שחב"ד מפעילה בעולם בקרב הנוער היהודי.

(צילום: מני וולף)
ספר תורה בטיימס סקוור


על טקס ההבדלה ניצח הזמר יוני Z, כשבמהלך האירוע עלו על הבמה הזמרים ניסים בלאק וגד אלבז שהרקידו את הקהל למשך דקות ארוכות. בטקס סיום כתיבת האותיות, כובדו מספר שלוחים חדשים של "חב"ד לנוער" בכתיבת האותיות, כמו כן מספר תורמים וקבוצה של ניצולים מפיגוע היירי בבית הספר בפלורידה.

"האווירה הייתה מדהימה ומחשמלת", מספרת שרה סאללס, מקופר סיטי פלורידה. "החיים שלנו כמעט השתנו לנצח בגלל אותו פיגוע הירי, אבל העובדה שאנחנו חלק ממשפחת 'חב"ד לנוער' גרמה לנו בזמנים קשים אלו להרגיש את ההבדל".

"האירוע היה אירוע של קידוש שם שמיים ושם ליובאוויטש", אומר הרב משה קוטלרסקי, יו"ר 'חב"ד לנוער". "הלילה הארגון עשה פניית דרך היסטורית וכך הוא גם ימשיך לגדול ולהתפתח בכדי להגיע לכמה שיותר בני נוער יהודים בכל מקום שהם".

צילומים: איציק רויטמן

טיימס סקוור מנהטן ספר תורה פלורידה נחרצחים

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד