1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. היכלי הישיבות

נדיר: הטנדרים של סאטמר הציגו אחדות • צפו

וְנַהֲפוֹךְ הוּא; שתי ישיבות השייכות לאחים האדמו"רים מסאטמר, התאחדו באורח נדיר לתמונה משותפת זו לצד זו • יוזם התמונה סיפר ל'בחדרי חרדים' על הצעדים שהובילו לתוצאה
משה ויסברג, י"ח אדר תשע"ח 05/03/2018 13:44

_imagebank_orig_orig_B055EF0078D74B4E89EDED3843687788.jpgאחדות בפורים: תלמידי ישיבת סאטמר (מהרי"י) בירושלים, ותלמידי ישיבת סאטמר (מהר"א) בבני ברק האוספים כסף לטובת הישיבות, הצטרפו יחדיו לתמונה משותפת ברחובות ירושלים, במהלך חג הפורים.

אחד הנוכחים בתמונה, המשתייך לישיבת סאטמר מהרי"י מירושלים, סיפר ל'בחדרי חרדים', כי זה היה ספונטני והסביר: "אנחנו מתארגנים מידי שנה בפורים - ברח' כי טוב בבניין של מוסדות הרמ"א בירושלים, שם אנחנו מתארגנים עם התלבושות והטנדרים ומשם יוצאים לגייס את הכספים בכתובות. זו השנה השנייה שישיבת סאטמר מבני ברק השייכת לאדמו"ר מהר"א, נערכה לצידנו עם הטנדר שלהם לקראת היציאה לכתובות ברחבי ירושלים, אז חבר שלי שאל אותי, מה אתה אומר, כדאי להציע להם - צילום משותף? אמרתי לו; "יאללה למה לא, זה יכול לעשות רושם אחר כך בחוץ".

"ואז אירגנו מישהו שילך לדבר איתם, לא היה צריך לשכנע אותם, הם מיד הסכימו. אמרתי להם תביאו את הטנדר שלכם לידינו, כדי שיהיה צמוד, והתוצאות לפניכם".

כך זה נראה:הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;