ט"ו תמוז התשפ"ד
21.07.2024

הרב דרוקמן: "טעות נוראה להפיל ממשלת ימין"

זקן רבני הציונות הדתית קורא לנתניהו ולחבריו בקואליציה שלא ללכת לבחירות מוקדמות: "הממשלה הנוכחית חייבת להמשיך לכהן עד סוף הקדנציה שלה". הרב מצטרף לקו שמוביל בנט בימים האחרונים בהאשמתו את נתניהו על הליכה לבחירות בגלל החקירות

נפתלי בנט לצידו של הרב דרוקמן. צילום: יוסי זליגר, פלאש 90
נפתלי בנט לצידו של הרב דרוקמן. צילום: יוסי זליגר, פלאש 90 צילום: יוסי זליגר, פלאש 90בתגובה לסערה סביב הקדמת הבחירות יוצא הרב חיים דרוקמן, זקן רבני הציונות הדתית, בקריאה לראש הממשלה ולכל מרכיבי הקואליציה: "אסור בשום פנים ואופן להפיל ממשלת ימין. הממשלה הנוכחית חייבת להמשיך לכהן עד סוף הקדנציה שלה. הפלת הממשלה הנוכחית תהיה פגיעה בכל הדברים שאנחנו מאמינים בהם ושצריך לקדם במדינת ישראל".

"דווקא כעת כאשר הממשל בארצות הברית אוהד את מדינת ישראל, עומד לצידנו בצורה ברורה באו"ם ואף מכיר בזכותנו על ארץ ישראל ובירושלים כבירת ישראל ומעביר את השגרירות האמריקאית לירושלים, וניתן כתוצאה מזה לקדם הרבה מאוד דברים בעניינה של ארץ ישראל ובהתקדמותה של מדינת ישראל - זו תהיה טעות נוראה בעידן הזה לפרק את הממשלה ולהפסיק את כל ההתקדמות החשובה הזו".

דבריו של הרב דרוקמן מצטרפים לקו שמוביל שר החינוך נפתלי בנט וסיעתו 'הבית היהודי' למנוע את הקדמת הבחירות.

כזכור, בנט האשים בימים האחרונים את ראש הממשלה בנימין נתניהו, על כך שהוא גורר את מדינת ישראל לבחירות בגלל חקירותיו במשטרה.
הרב חיים דרוקמן נפתלי בנט הבית היהודי ממשלת ימין בנימין נתניהו

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד