1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. ערוץ הכנסת

בזכות טיבי: "נמשיך בהידברות עם החרדים"

חוק הגיוס עבר בקריאה טרומית, בזכות חברי הכנסת הערבים מ'הרשימה המשותפת' שנעדרו מהמליאה. התמורה: חוק המואזין. טיבי ל'בחדרי': "אנו ברשימה המשותפת נמשיך בהדברות עם המפלגות החרדיות"
יעקב גרודקה, כ"ו אדר תשע"ח 13/03/2018 22:13
תגיות:

טיבי (1) אחמד טיבי והחרדיםחוק הגיוס עבר הערב בקריאה טרומית, בעת שחברי הכנסת הערבים מ'הרשימה המשותפת' נעדרו מהמליאה וקיימו את הבטחתם למפלגות החרדיות.

מי שהוביל את ההידברות עם ה'הרשימה המשותפת' הוא ח"כ אחמד טיבי, שהבטיח לשר אריה דרעי ולח"כ משה גפני כי "כדרכינו בעניני גיוס, לא נשתתף בהצבעה על החוק". הבטיח וקיים.

בשיחה עם 'בחדרי חרדים' אמר הערב טיבי "אנחנו ב'רשימה המשותפת' נמשיך בהדברות עם המפלגות החרדיות בנושאים ספיציפיים, תוך רצון להגיע להבנות במידת האפשר. זה אפשרי וזה קורה".

ל'בחדרי חרדים' נודע כי ח"כ מוטי יוגב ניסה להעלות היום שוב את חוק המואזין, אולם ההבנות בנושא בין ה'רשימה המשותפת' והחרדים - גברו ו"יוגב נשאר עם הבטחות ערטילאיות", כפי שהגדיר זאת היום אחד הח"כים.

יוגב עצמו פרסם בטוויטר כי ראש הממשלה הבטיח לו שחוק המואזין יקודם אחרי הפגרה, טיבי לא נשאר חייב והשיב לו: "תמיד ידעתי שאתה תמים אבל לא עד כדי כך. החוק נקבר!".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מעולה  (ל”ת)

  אבי

 2. זה לא נכון 59 בעד 38 נגד-מה שאומר שגם אם הרשימה המשותפת הייתה מתנגדת  

  החוק היה עובר.

 3. גועל נפש. השונא ישראל הזה, עוזרו של רב המרצחים, הוא "שותף"? מבחיל.  (ל”ת)

  ד.

  • עדיף מ'שותף' מסוגו של יאיר לפיד.... החייל הקרבי ממערכת 'במחנה'. (ל”ת)


  • חבר הכנסת אחמד טיבי, נבחר דמוקרטי המייצג מיעוטים. 

   למספר 3

  • אין מה לעשות, לפעמים רק הערבי יכול לתקן את הביוב. (ל”ת)

   יהודי