1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

בני ברק: המשטרה סגרה אתר בנייה שהיווה סכנה

בשל סכנה לציבור, סגרה המשטרה אתר בנייה בבני ברק • נמצאו בו ליקויי בטיחות חמורים אשר סיכנו חיי אדם
אלי שלזינגר, ב' ניסן תשע"ח 18/03/2018 10:31

אתר בניה, אילוסטרציה אתר בנייה. צילום: אילוסטרציה: נתי שוחט, פלאש 90 צילום: נתי שוחט, פלאש 90משטרת ישראל סגרה אתר בניה בבני ברק שהיווה סכנה לשלום הציבור ובטחונו.

במסגרת מאבק משטרת ישראל בריבוי תאונות עבודה באתרי בניה המתנהלים שלא כחוק ומבלי שמקפידים על אמצעי בטיחות לסביבה בטוחה, ניתן צו סגירה מנהלי לתקופה של 30 ימים, לאתר בניה, ברחוב אוסישקין בבני ברק.

מבדיקות שערכה המשטרה באתר הבניה עלה כי באתר קיימים מספר ליקוי בטיחות חמורים אשר סיכנו חיי אדם.

את המבצע הובילה משטרת ישראל בשיתוף פרקליטות מחוז ת"א האזרחית, משרד העבודה והרווחה ובאמצעות צו פשטו על אתר בניה שם כאמור נמצאו ליקוויי הבניה חמורים. כך נודע ל'בחדרי חרדים'.

מטרתו של המבצע הינו מניעה מצבית הכוללת אכיפה משולבת על מנת להסיר מפגעים בטיחותים מהמרחב הציבורי ולמנוע אסון כבד העלול להתרחש.

צו הסגירה ניתן לאחר שימוע שנערך לאחראי על אתר הבנייה ובהם נציגי קבוצת הרכישה של בניין המגורים. בסיומו של השימוע הוחלט על ידי פיקוד התחנה, לסגור את האתר ל- 30 ימים ועד לעמידה מלאה בתנאים.

השימוע נערך לאחר שניתנו מספר אזהרות לבעלי המקום להסיר ולהסדיר את המטרדים.

מפרקליטות מחוז ת"א נמסר: "אנו רואים חשיבות רבה בביצוע אכיפה בתחום תאונות העבודה, בדגש על אתרי בניה. הפרקליטות האזרחית תמשיך לבצע אכיפה משולבת, תוך תכלול עבודתם של כל גופי האכיפה, על מנת להיאבק בתופעה וכדי למנוע מראש הישנותם של אסונות בתחום זה".

"משטרת ישראל תמשיך לפעול בנחישות למען בטחונם של כלל התושבים ותעשה כן בשיתוף גורמי האכיפה והרשויות על מנת לוודא שהם נהנים מסביבת חיים לה הם ראויים". אמרו במשטרה.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;